reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
No tak, niestety do 12 tygodnia, dlatego przez moją głowę przechodzi milion myśli i się martwię... Idę jeszcze co prawda do ginekologa, ale to tylko po to żeby ustalić jaki jest termin porodu. USG będzie tylko jedno, połówkowe. Myślę, że na pewno pójdę w Polsce na USG w grudniu jak będę, bo nie wytrzymam tyle czasu.

Vanilia jaka to tabela? Gdzieś można ją znaleźć? Jakie dane są potrzebne?
 
No tak, niestety do 12 tygodnia, dlatego przez moją głowę przechodzi milion myśli i się martwię... Idę jeszcze co prawda do ginekologa, ale to tylko po to żeby ustalić jaki jest termin porodu. USG będzie tylko jedno, połówkowe. Myślę, że na pewno pójdę w Polsce na USG w grudniu jak będę, bo nie wytrzymam tyle czasu.

Vanilia jaka to tabela? Gdzieś można ją znaleźć? Jakie dane są potrzebne?

No to sobie poczekamy:( beznadzieja... musimy czekać 2 razy dłużej aby usłyszeć tak wyczekiwane pukanie serduszka :/ w uk ciaze uznają q po 12 tyg. Jeżeli masz przed 12 tyg plamienia itp to NIC nie robią . W Polsce to chociaż coś zapiszą ...
 
No to sobie poczekamy:( beznadzieja... musimy czekać 2 razy dłużej aby usłyszeć tak wyczekiwane pukanie serduszka :/ w uk ciaze uznają q po 12 tyg. Jeżeli masz przed 12 tyg plamienia itp to NIC nie robią . W Polsce to chociaż coś zapiszą ...

Masakra... ja się trochę martwię, bo miałam wysokie hormony przed ciążą i zaszłam w ciążę po 10 mscach starań tylko dzięki lekowi obniżającemu prolaktynę. No i teraz nie wiem jaki mam jej poziom. To samo z TSH, ale ono podobno się samo obniża w ciąży. Do tego włosy mi wypadają okropnie. Więc jak to się uda to będzie cud chyba :p wyczekuję tej wizyty u ginekologa, może on mi powie, że wszystko jest ok. Mam nadzieję, że szybko mi wyślą skierowanie... W Polsce opieka dla kobiet w ciąży jest naprawdę świetna. USG co miesiąc, badania często i l4 bardzo szybko. Tu i pewnie w UK kobiety pracują najczęściej do 7-8 miesiąca czego sobie w Polsce nie wyobrażam.
 
Masakra... ja się trochę martwię, bo miałam wysokie hormony przed ciążą i zaszłam w ciążę po 10 mscach starań tylko dzięki lekowi obniżającemu prolaktynę. No i teraz nie wiem jaki mam jej poziom. To samo z TSH, ale ono podobno się samo obniża w ciąży. Do tego włosy mi wypadają okropnie. Więc jak to się uda to będzie cud chyba :p wyczekuję tej wizyty u ginekologa, może on mi powie, że wszystko jest ok. Mam nadzieję, że szybko mi wyślą skierowanie... W Polsce opieka dla kobiet w ciąży jest naprawdę świetna. USG co miesiąc, badania często i l4 bardzo szybko. Tu i pewnie w UK kobiety pracują najczęściej do 7-8 miesiąca czego sobie w Polsce nie wyobrażam.
Mi też włosy lecą i to całkiem nieźle... Musimy być dobrej myśli i starać się nie przejmować... bo te kobiety które mają ciaze daleko w .... dziwnym trafem je donoszą. Więc ten wewnętrzny spokój chyba bardzo pomaga :p a co do zwolnienia to chyba pomarzyć mogę. Najwcześniej mogę odejść 11 tyg przed terminem :/ a l4 dostać graniczy z cudem ... nawet jeżeli je dostanę to płacą marne grosze więc czasami lepiej się przebiedzic jeżeli ma się w miarę spokojna pracę. Chociaż mnie tak męczą nudności i wymioty że najchętniej to bym tylko leżała....
 
Dokładnie, masz całkowitą rację. Pijaczki, młode dziewczyny przed 18stką zachodzą bez problemu najczęściej. W końcu młode jesteśmy jeszcze więc szansa na poronienie nie jest chyba aż tak duża. Trzeba być dobrej myśli :) No właśnie z tym l4 to jest pewnie tak, że dopiero jak by była zagrożona ciąża to je dają... Lepiej popracować ile można i mieć potem mieć normalną pensję podczas urlopu macierzyńskiego. Ja nudności mam lekkie, od 2 dni chce mi sie bardzo spać w dzień, najczęściej po południu. A jak tam u was w Anglii z pieniędzmi za dziecko? Bo w NO płacą tyle co w Polsce, czyli około 500 zł na dziecko w przeliczeniu. Jak się od 1 r.ż. siedzi w domu z dzieckiem to płacą dosyć dobrze.
 
Witam się i ja.
Termin mam mam na 9.06
Do lekarza idę za 2 tygodnie, żeby było widać już pracę serduszka. Robiłam tylko test domowy, ale jeszcze przed terminem miesiączki wiedziałam, że jesteśmy w ciąży. Podobnie miałam przy pierwszym dziecku, który obecnie ma 26mcy.
Fasolka planowana i ku naszemu zaskoczeniu udało się już w pierwszym cyklu :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Witaj monya! Mamy pierwsze dziecko w tym samym wieku:)

Ja juz wyluzowalam z martwieniem.czekam czekam. Lekarz za tydzien. Bedzie co ma byc....

Spijcie dobrze.

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Do góry