reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Moja teściowa też mi.powiedział jak urodzilam córkę ,że mój mąż to by.sie z pierwszego syna cieszył a nie córki.... [emoji33][emoji33][emoji23][emoji53][emoji35] chore baby....

5djylbetecfse5n6.png
Mamy takich super znajomych i ostatnio nam opowiadali swoje przeboje z mamą tego faceta. Ogólnie to jest ten typ babci co nadrabia za wszystkie inne, ale ma swoje odchyły.
X lat temu Marcin dzwoni do niej żeby się pochwalić że mu się syn urodził. No i mówię że wszytsko dobrze tylko że przez kleszczowe na co jego mama " Oo z kleszczowego to się chore dzieci rodzą "[emoji23][emoji23]
Niedawno w nocy miał udar móżdżku ( mieszkają w jednym domu). Leży pod łazienką jego żona i syn dzwonią po karetkę wszyscy zdenerwowani i przerażeni. Wchodzi Jego mama i " Ło matko boska najgorsze choroby nocą przychodzą" [emoji23][emoji23]
Pocieszyciel level hard

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Jak teściowie mają pretensje o płeć to proszę Im opowiedzieć o tym,że płeć zależy od mężczyzny i proszę swoim synkom wykłady robić ;)
Moja teściowa do mnie że Artur nie ładnie "Bartuś było by ładniej " Na co ja uprzejmym tonem zimnej suki " Ale nie ma problemu do dzieła może jeszcze jeden syn wam się uda i nazwiecie go Bartuś śliczne imię!" [emoji1] Mina M. bezcenna [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
U mnie siostry mają zastrzeżenia co do imienia naszego dziecka. Ale to jeszcze nastolatki i ten tego. Ale zawsze jesteśmy ze sobą szczere i rozmawiamy ze sobą mówiąc prawdę jak najlepsze przyjaciółki. Widzieliśmy,że imię Błażej może się w naszej rodzinie średnio podobać bo u nas same pospolite imiona ,ale nie będziemy patrzeć na innych ;)
 
U mnie siostry mają zastrzeżenia co do imienia naszego dziecka. Ale to jeszcze nastolatki i ten tego. Ale zawsze jesteśmy ze sobą szczere i rozmawiamy ze sobą mówiąc prawdę jak najlepsze przyjaciółki. Widzieliśmy,że imię Błażej może się w naszej rodzinie średnio podobać bo u nas same pospolite imiona ,ale nie będziemy patrzeć na innych ;)
Moja mama jak wybierala imię to do dnia porodu nie przyznała się jakie żeby nie słuchać krytyki dała Błażej i każdy w Blazejku zakochany nie było miejsca i czasu na dyskusję o imieniu :)
 
Ja wlasnie sobie troche pochillowalam i zrobilam pedi a propo stop[emoji16] cale szczescie nie mam problemu z puchnieciem i smigam w kazdych butach [emoji6] szkoda ze do porodu karza miec zmyte paznokcie bo i mani bym z checia zrobila no nie umiem nie miec zrobionych paznokci [emoji20]
Mi tez na szczescie stopy nie puchna i moge chodzic w kazdych butach. Jutro musze podjechsc na targ kupic plandeki bo dzis sie poplakalam nie mam zadnej sukienki :( no jedna w ktorrj czuje ske jak ciotka klotka :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Mi tez na szczescie stopy nie puchna i moge chodzic w kazdych butach. Jutro musze podjechsc na targ kupic plandeki bo dzis sie poplakalam nie mam zadnej sukienki :( no jedna w ktorrj czuje ske jak ciotka klotka :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
No ja chyba przejde sie do outletu poszukam czegos za grosze jakis sukienek bo nie mam e czym chodzic a teraz caly czas po 25 stopni co najmniej [emoji23] [emoji20]
 
Mojej mamie też się chyba średnio podobało to imię ,ale chyba już przywykła do niego. Bo w naszej rodzinie dziwnym jest nadanie imiona innego niż takie typowe jak Aśka,Magda,Kamil. Kuzynka urodziła Nikolę to był szał ,że takie nieznane imię :D
A jak mówiłam rodzince ,że będzie Błażej to od razu każdy,że na Błażeja się jabłka święci :D
 
Ja z tymi imionami to serio nie rozumiem, co kogo obchodzi jak dam na imię mojemu dziecku... ja się komuś też nie wtrącam... oczywiście wiadomo, najbliższe osoby jak siostra czy mama czy przyjaciółka jak najbardziej mogą powiedzieć swoje zdanie, czy im się podoba czy nie - ale to wiadomo, zależy od relacji i sposobu wypowiedzi. Co innego powiedzieć - mi się tak sobie podoba, ale najważniejsze, że wam się podoba i na pewno będzie pasować - a co innego "o masakra jak brzydko" albo "tylko nie dawajcie tak na imię" ;)
Ja komuś też nie gadam jak mi się nie podoba ich wybór - chyba, że jestem wprost zapytana




74703e3kkwoaumma.png
 
Mojej mamie też się chyba średnio podobało to imię ,ale chyba już przywykła do niego. Bo w naszej rodzinie dziwnym jest nadanie imiona innego niż takie typowe jak Aśka,Magda,Kamil. Kuzynka urodziła Nikolę to był szał ,że takie nieznane imię :D
A jak mówiłam rodzince ,że będzie Błażej to od razu każdy,że na Błażeja się jabłka święci :D

U nas Nikodem się nie podobało większości chyba - ale nikt nie mowil wprost, tylko widać było po reakcjach ;) ale teraz nikt nie wyobraża sobie by nasz Nikoś miał inaczej na imię :)




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Mi tez na szczescie stopy nie puchna i moge chodzic w kazdych butach. Jutro musze podjechsc na targ kupic plandeki bo dzis sie poplakalam nie mam zadnej sukienki :( no jedna w ktorrj czuje ske jak ciotka klotka :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
To ja jutro idę na poprawiny w tak obszernej i tak zwiewnej, że chyba odlecę. Wyglądam jak wielka kula okręcona tiulem, ale co tam :) najwyżej będę się śmiać x siebie do końca życia, bo wszystko będzie utrwalone na filmie i zdjęciach


Ps próbowałam opasać się paskiem, ale nie ma co udawać, że mam talię :-D
 
Do góry