reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jestem na SORze i mam ktg. Skurczy nie czuję żadnych [emoji21] jak dla mnie mogę wracać do domu [emoji6] kurde panikuje, wiem... Dzięki dziewczyny za kciukasy [emoji8]

16udskjopmtfyunf.png
Mamy prawo panikować kochana[emoji106]

 
reklama
Dziewczyny,ale rozrabiacie szaaaalone ;) trzymam za Was kciuki :)

Mi mój M kazał pakować torbę,bo mu zdaje relacje z forum i zawsze pyta co u Was :D a ja prania nawet nie zaczęłam..nie mówiąc o tym,że jeszcze rzeczy wszystkich nie mam [emoji23]
 
Ja raz rodzilam psy posladkowo w dodatku z jamniczka kt sie pukla zwyczajnie z zbyt wielkim kolega [emoji52] oj ciezko bylo..jedno zdechlo pierwsze bo za pozno zobaczylam ze sie rodza i sie ususilo... 2 wyszly ze mna w domu i 2 przez cc u lekarza[emoji53]

Raz swinki..
I raz rodzialam z kolezanka bo za dlugo czekala na meza bo sie uparla, ze pierwsze rodzila 12h to teraz tez jej zejdzie..maz przyjechal po 2 h to juz obie byly w szpitalu.. porod odebralam ze wslazowkami z pogotowia przez telefon..
Bogu dzieki ze szybko dojechali i przecieli pepowine bo zwyczajne sie jej balam[emoji23] w zyciu bym tego sama wtedy nie przerwala..mialam.debilne wrazenie ze one beda to obie czuly..


Wow! Co za historia! Szacun ogromny [emoji122]




74703e3kkwoaumma.png
 
Dziewczyny,ale rozrabiacie szaaaalone ;) trzymam za Was kciuki :)

Mi mój M kazał pakować torbę,bo mu zdaje relacje z forum i zawsze pyta co u Was :D a ja prania nawet nie zaczęłam..nie mówiąc o tym,że jeszcze rzeczy wszystkich nie mam [emoji23]

Hhahaha moj tez jak dlugo nie opowiadam o Was to pyta "i jak tam? Cos ciekawego na forum?" ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem na SORze i mam ktg. Skurczy nie czuję żadnych [emoji21] jak dla mnie mogę wracać do domu [emoji6] kurde panikuje, wiem... Dzięki dziewczyny za kciukasy [emoji8]

16udskjopmtfyunf.png
A nie badali cię? Na fotelu? A tych wód dużo odeszło? Sączą się czy to był tylko czop?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytam Was i wszystkie akcje przeżywam jakby o mnie chodziło. Zajrzę do Was za kilka dni dziewczyny :) Muszę trochę wyluzować, bo zaczęłam sobie wykręcać poród przedwczesny ;) Trzymajcie się wszystkie!!!!! :-D:-D:-D:-D;)
 
Anulka trzymam kciuki!

Co do bóli porodowych - u mnie nie było różnicy z przepowiadaczami, nawet lekarz nie wierzył, a potem zrozumiał jak męczyłam się tymi straszakami w domu. Aczkolwiek doszłam do 4,5 cm tylko więc jak jest dalej nie wiem ;)
W każdym razie rozwieranie szyjki u mnie było jakby granat mi wybuchł w kroczu [emoji12]




74703e3kkwoaumma.png
 
Jeju dziewczyny ja się boje tu wchodzić, bo aż sama dostałam kilku skurczy. Chyba sama się nakręciłam Waszymi porodami ;) Trzymam za wszystkie kciuki :)

A co do skurczy to z pierwszą pojechałam o 22 do szpitala i miałam tylko przewidujące, a o 4 już dziecko było z nami :)
 
reklama
Czytam Was i wszystkie akcje przeżywam jakby o mnie chodziło. Zajrzę do Was za kilka dni dziewczyny :) Muszę trochę wyluzować, bo zaczęłam sobie wykręcać poród przedwczesny ;) Trzymajcie się wszystkie!!!!! :-D:-D:-D:-D;)
coś w tym jest , ja mam jeszcze teoretycznie 29 dni a już dziś w panice zaczęłam przeglądać moja torbę do szpitala i wyliczałam czy aby wszystko mam, bo przecież mogę lada dzień się wypakować, bo jak inne już po to może ja następna ;)
 
Do góry