reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Może to śmieszne, ale z takich rzeczy których mi brakowało z 1.pobytem i już mam w torbie:
- normalna piżama (spodnie), albo luźny dresik
- batoniki [emoji16]
- cukier i sól (jedzenie szpitalne nie zawiera ani jednego ani drugiego)
- jakaś książka, w moim przypadku jakiś poradnik o dzieciach, bo teraz ciężko mi na to znaleźć czas

A wy macie coś ciekawego w torbach? [emoji6]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png

Tez pomyslalam O jakis wygodnych dresach [emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nam na sr powiedzieli ze do naszego szpitala np nie musimy wogole pakowac ze soba podkladow tych z belli ani tych na lozko bo tego maja pod dostatkiem

f2w3rjjgql7mnsx1.png
 
Może to śmieszne, ale z takich rzeczy których mi brakowało z 1.pobytem i już mam w torbie:
- normalna piżama (spodnie), albo luźny dresik
- batoniki [emoji16]
- cukier i sól (jedzenie szpitalne nie zawiera ani jednego ani drugiego)
- jakaś książka, w moim przypadku jakiś poradnik o dzieciach, bo teraz ciężko mi na to znaleźć czas

A wy macie coś ciekawego w torbach? [emoji6]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Pustke ;) hahaha ale serio powiedzialam do meza, ze do konca tego tygodnia a max do polowy nastepnego musze sie spakowac. Bo straszą te nasze czerwcówki oj straszą ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Jeszcze O torbie szpitalnej to ja biore nimm 2 i werther's original to taka moja zachcianka dla umilenia porodu ,wzielam ze szpitala dzis info co wziac ze soba i tam bylo suszarka ,Hmm Ciekawe, Ok wezme[emoji13]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
No jak to bez suszarki, okraglej szczotki i prostownicy ? To pierwsza rzecz do dopakowania - jak ja wlosy wymodeluje na dzien po ??? ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Do góry