reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej Dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale donoszę, że urodziłam w 33 i 5 tc zdrowa córeczkę 2440g i 49cm. Malutka ma już 2 dni jest
słodziutka, dogrzewa się w inkubatorze ale jutro już będzie ze mną. Proszę o kciuki
Gratulacje dla mamy bliźniaczek [emoji846]
A dla Was wszystkich dużo wytrwałości na końcówce i łatwych porodów. Pozdrawiam [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Gratulacje[emoji1]!!Napisz cos wiecej ,jestes na zamknietym? Moze jakas fote tam wstawisz? [emoji7][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale donoszę, że urodziłam w 33 i 5 tc zdrowa córeczkę 2440g i 49cm. Malutka ma już 2 dni jest
słodziutka, dogrzewa się w inkubatorze ale jutro już będzie ze mną. Proszę o kciuki
Gratulacje dla mamy bliźniaczek [emoji846]
A dla Was wszystkich dużo wytrwałości na końcówce i łatwych porodów. Pozdrawiam [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Pamiętam [emoji6] Gratulacje [emoji7][emoji8] jak będziesz miala siły to napisz cos więcej, w sensie czemu tak szybko ( to przez te Twoje jelita???), jak poród ( sn czy cc?) Itp. Jesli masz ochotę to wstaw jakąś fotkę, bo forumowe ciotki są baaardzo spragnione takich zdjęć [emoji7] Buziaki dla Malutkiej[emoji182][emoji182][emoji182]

16udskjopmtfyunf.png
 
Hej Dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale donoszę, że urodziłam w 33 i 5 tc zdrowa córeczkę 2440g i 49cm. Malutka ma już 2 dni jest
słodziutka, dogrzewa się w inkubatorze ale jutro już będzie ze mną. Proszę o kciuki
Gratulacje dla mamy bliźniaczek [emoji846]
A dla Was wszystkich dużo wytrwałości na końcówce i łatwych porodów. Pozdrawiam [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratulacje, zdrówka dla maleństwa.

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Ja czuje klucie ale myslalam, ze to pecherz... a moze to szyjka ... ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Mnie pod Pecherzem tak kluje. Czuje jak nisko się rusza , ale czasem jest pod samymi żebrami ;D

Ja też już chciałam usłyszeć w 36 tc , że szyjka chociaż mm krótsza, albo chociaż niewielkie rozarcie a usłyszałam , że szybko nie urodzę :D dlatego wizyta za 3 tyg.. Szybko to nawet nie chce , ale do połowy czerwca też nie chce chodzić z brzuchem.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Dziewczyny czy wy też podczas wariactw dziecka czujecie takie kłucie w szyjce ? To normalne w tym etapie ?

Ja czuję kłucie ,ale nie wiem czy to dokładnie szyjka.Czasami jest tam w środku a czasem czuję jakby wyżej obok łechtaczki. Jakby mi ktoś kaktusem wiercił ,nie mogę wtedy nic zrobić.
Lekarz mi powiedział,że to normalne i w miarę rośnięcia dziecka będzie coraz gorzej,nawet mi szyjki wtedy nie sprawdzał taki był pewny ,że to normalne. No i nic się nie dzieje jak dotąd(tfu tfu).


Kurczę powiem ci ze też tak mam. Lekarz mnie straszy od 3 wizyt ze dzieciuch wyjdzie wcześniej. Generalinie brzuch twardy mam prawie cały czas,a brzuch boli kilka razy dziennie, brzuch i plecy tak na okres. Mój lekarz twierdzi że to dlatego że jestem szczupła. Ale ja nie wiem jaki to niby ma wpływ... Generalnie to te bóle mam chyba coraz częściej ale na pewno nie regularnie. I nic więcej się nie dzieje. :( Tylko sił mam już coraz mniej :(

Mój mi mówił już na samym początku ,że macica u mnie będzie bardziej reagować na wszystko np na dotyk,podnoszenie ciężarów itp bo jestem szczupła. I faktycznie tak było,gdy tylko coś cięższego podniosłam to od razu mi brzuch twardniał. Miałam i mam zakaz dotykania brzucha,dźwigania itp. Ale od kąd urósł mi brzuchol to już tak nie twardnieje od dotyku.
Aha i mnie też od jakiegoś czasu od czasu do czasu pobolewa jak na okres i krzyż mnie wtedy troszkę boli.Ale to już jest prawie końcówka ,za kilka dni zaczynam 9 mmiesiąc więc się aż tak za bardzo nie pzejmuję
 
Hej kobity.

Trzymam kciuki za dziś wizytujące [emoji5]

Coś chyba było na rzeczy w nocy bo ja nie spalam od 2.00....poczytalam książkę do 4.00, usunęłam jak mąż wychodził do pracy przed 6 a o 7 moja córa już przydreptała [emoji23]

Pogoda dzisiaj u mnie fatalna, leje, wieje.....Idę spać

thgfikgneziy9g6d.png
 
reklama
Ja czuję kłucie ,ale nie wiem czy to dokładnie szyjka.Czasami jest tam w środku a czasem czuję jakby wyżej obok łechtaczki. Jakby mi ktoś kaktusem wiercił ,nie mogę wtedy nic zrobić.
Lekarz mi powiedział,że to normalne i w miarę rośnięcia dziecka będzie coraz gorzej,nawet mi szyjki wtedy nie sprawdzał taki był pewny ,że to normalne. No i nic się nie dzieje jak dotąd(tfu tfu).




Mój mi mówił już na samym początku ,że macica u mnie będzie bardziej reagować na wszystko np na dotyk,podnoszenie ciężarów itp bo jestem szczupła. I faktycznie tak było,gdy tylko coś cięższego podniosłam to od razu mi brzuch twardniał. Miałam i mam zakaz dotykania brzucha,dźwigania itp. Ale od kąd urósł mi brzuchol to już tak nie twardnieje od dotyku.
Aha i mnie też od jakiegoś czasu od czasu do czasu pobolewa jak na okres i krzyż mnie wtedy troszkę boli.Ale to już jest prawie końcówka ,za kilka dni zaczynam 9 mmiesiąc więc się aż tak za bardzo nie pzejmuję

A widzisz czyli coś w tym może jest ze jak się jest szczupła osoba to może boleć/ twardniec brzuch. Choć moja koleżanka jest na tym samym etapie i nic ja nie boli.
Ja generalnie nie panikuje bo już 36 tydz skończyłam. Tylko męczą mnie te bóle już kilka razy dziennie. Czuje jakbym od 3 tyg miała okres. Ile można :o Do tego cała noc mnie dziś plecy tak na okres bolały calutka myślałam że nie Jane. Ja rozumiem przepowiadacze ale to już przegięcie. Albo nie ten mój maluch wychodzi już albo niech matki nie torturuje.
 
Do góry