reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Olej papierki [emoji23] tez chcialam . Ponoc luteina np moze mylic wynik . Tez chcialam kupic . [emoji4][emoji4][emoji4]

O, to nie wiedziałam. No, ale ja nie biorę luteiny




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
W szyjce ? Uff dobrze , że nie jestem sama [emoji6] u mnie też takie rwanie, rozpieranie , kłucie. Myślałam, że wyskoczy bez akcji porodowej [emoji23]

3jgxskjox8hy3b2y.png
ja też tak mam i to już naprawdę bardzo długo ( od ok. 24 tyg) co wizytę idę bo jestem pewna że z szyjki to mi nic nie zostało a tam bez zmian [emoji33]. Uczucie takie jakby mnie rozrywało od środka - kłuje i rozwiera... bardzo nieprzyjemne

w57vyx8dubspq12k.png
 
Dziewczyny ja już mam dość ja już nie wiem co jest normalne a co nie. Jestem zmęczona już chciałbym żeby się skończyło. Cały czas mam twardy brzuch. No praktycznie bez przerwy. To nie boli ogólnie tylko parę razy dziennie czuje ból "miesiączkowy" ale to ból do wytrzymania. Ja nie wiem już czy to normalne ale jak położna widzi mnie z takim brzuchem to jest przerażona i mówi jakby coś więcej się działo to jedz jak najszybciej i nie czekaj ale cholera on ciągłego jest taki i ciągle chwilę poboli i przestanie. I co ja mam myśleć i co ja mam robić..


Kurczę powiem ci ze też tak mam. Lekarz mnie straszy od 3 wizyt ze dzieciuch wyjdzie wcześniej. Generalinie brzuch twardy mam prawie cały czas,a brzuch boli kilka razy dziennie, brzuch i plecy tak na okres. Mój lekarz twierdzi że to dlatego że jestem szczupła. Ale ja nie wiem jaki to niby ma wpływ... Generalnie to te bóle mam chyba coraz częściej ale na pewno nie regularnie. I nic więcej się nie dzieje. :( Tylko sił mam już coraz mniej :(
 
reklama
Hej Dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale donoszę, że urodziłam w 33 i 5 tc zdrowa córeczkę 2440g i 49cm. Malutka ma już 2 dni jest
słodziutka, dogrzewa się w inkubatorze ale jutro już będzie ze mną. Proszę o kciuki
Gratulacje dla mamy bliźniaczek [emoji846]
A dla Was wszystkich dużo wytrwałości na końcówce i łatwych porodów. Pozdrawiam [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Zojaiigi gratulacje! [emoji2] szybko Ci poszło :) niech malutka teraz zdrowo rośnie!

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Do góry