reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Asia trzymam kciuki za Was! Dasz sobie radę spokojnie :* dawaj znać!!

Marta może jakieś naczynko pękło i stąd ta krew hmmm ciężko powiedzieć..

Jak sobie pomyślę,że to już tak bliskoo to panika jest :D

Ja nie wiem kiedy spłodziliśmy Małą,bo cykle miałam 38-46 dniowe! A to wszystko mi się tak popierdzieliło po tabletkach..
Ja znam dokladne trzy dni ;) kiedy moglo to sie stac ;)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
reklama
Asia trzymam kciuki za Was! Dasz sobie radę spokojnie :* dawaj znać!!

Marta może jakieś naczynko pękło i stąd ta krew hmmm ciężko powiedzieć..

Jak sobie pomyślę,że to już tak bliskoo to panika jest :D

Ja nie wiem kiedy spłodziliśmy Małą,bo cykle miałam 38-46 dniowe! A to wszystko mi się tak popierdzieliło po tabletkach..
Nigdy więcej tabletek! U mnie też się cykle rozregulowaly po hormonach :/
 
Bez monitoringu i tak nie da się dokładnie określić. Bywa inny czas od stosunku do zapłodnienia, inny od zapłodnienia do zagnieżdzenia i dopiero rusza machina. My staraliśmy się rok. Uzywalismy testów owulacyjnych i aplikacji z pomiarem temperatury i nawet w ten sposób nie jest się pewnym na 100 procent co do dnia.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bez monitoringu i tak nie da się dokładnie określić. Bywa inny czas od stosunku do zapłodnienia, inny od zapłodnienia do zagnieżdzenia i dopiero rusza machina. My staraliśmy się rok. Uzywalismy testów owulacyjnych i aplikacji z pomiarem temperatury i nawet w ten sposób nie jest się pewnym na 100 procent co do dnia.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

No dokładnej daty zapłodnienia to masz racje, ale jesli ktoś uprawiał sex jeden raz to wie dobrze, że to był ten dzień, TEN raz ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
Wiecie co wlasnie uslyszalam od pielegniarki na pobraniu krwi ? Usiadlam sobie jak zawsze noga na noge. A ta - niemila bardzo - prosze tak nie siadac ! Na szkole rodzenia Pani nie chodzi ?
A ja oczy... no chodze.
To co nie mowili zeby tak nie siadac ???
No nie mowili.
Dziecko Pani niedotlenia. Dziecku Pani szkodzi !
Eeee.... jutro ide, zapytam az .

w57v9jcgnqknki9s.png

Pierwsze słyszę o jakimś niedotlenieniu przez... nogi [emoji16]Jak masz podatność na żylaki (geny) to podobno niezdrowo o tyle, ale nie ma to noc wspólnego z ciąża[emoji85]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest? Bo mi na samym początku ciąży wpisali termin porodu na 9.06 bo mała była ciut mniejsza. Termin z miesiączki wychodzi mi na 3.06 i w 13tc i 20tc mała idealnie wpisywała się w te wymiary ale terminu już nie zmieniali. Teraz w razie jak będę chodzić po terminie to mogą przytrzymać mnie do końca 43tc? Będą się kierować tc czy tp z książeczki?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

To chyba zależy od szpitala. Ten w którym rodzę nigdy nie patrzy na to co w karcie ciazy tylko lekarz sam wylicza wg OM. Z jednej str dobrze, ale z drugiej sa rożne sytuacje i mogą sie sporo pomylić.

Wiecie co wlasnie uslyszalam od pielegniarki na pobraniu krwi ? Usiadlam sobie jak zawsze noga na noge. A ta - niemila bardzo - prosze tak nie siadac ! Na szkole rodzenia Pani nie chodzi ?
A ja oczy... no chodze.
To co nie mowili zeby tak nie siadac ???
No nie mowili.
Dziecko Pani niedotlenia. Dziecku Pani szkodzi !
Eeee.... jutro ide, zapytam az .

w57v9jcgnqknki9s.png

Hahaha!!!! Może coś w tym jest, ale pierwsze co mi się skojarzyło to to że dziecku dopływ tlenu zamykasz przez zasłonięcie pipki [emoji12] wiec od dziś chodzimy w spódnicach bez majtek, żeby porządnie dotlenić [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry