reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

My też wiemy bo my akurat w tym miesiącu tylko raz [emoji23][emoji23][emoji23] Lekarz nie chciał uwierzyć [emoji1]

w57vyx8dubspq12k.png
Hehe za pierwszym strzałem ;) :D
 
reklama
Orientujecie sie jak długo zostaje się w szpitalu po cc? Mój lekarz powiedział mi ze 3dni ale coś mi sie wydaje za krótko..Wiadomo ze jak sa jakies komplikacje czy cos z dzieckiem jest nie tak to pewnie dluzej zostawiaja.Mam sie zglosic do szpitala 04,06 a cc bedzie rano 05,06 i tak sie zastanawiam jak dlugo nas potrzymają..Jak było u was?
W normalnym szpitalu 3doby po sn i 4 po cc
W medikorze 2 doby po sn i 3 po cc

 
To chyba nie zabobon bo mój lekarz też nie zacznie do mnie mówić dopóki nie postawie dwóch nóg na ziemię. Mówi że tak siadamy, a potem chodzimy i płaczemy że nogi puchną, żylaki wychodzą. Mówił że im ciąża większa tym brzuch bardziej leży na nogach więc jak jedną mogę położę na drugiej to żylaki itp. są tylko kwestią czasu

w57vyx8dubspq12k.png
No to zylaki a nie, ze dziecku krzywde robie ;)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Tak na logikę to coś może być z tym siadaniem noga na nogę. Wiadomo, ze takie siedzenie powoduje gorszą cyrkulację krwi, a to przecież może wpływać na niedotlenienie..
W każdym razie ja po takiej wskazówce będę się starała pamietać, żeby siadać "porządnie" :)
 
Ja zawsze siedze noga na Nogę :D tzn . zawsze jak nie leże a muszę Siedzieć :D, ale spoko tak samo ten moj lekarz z pato twierdził , że w ciąży nie można nosić staników, bo krzywdzą dziecko [emoji32][emoji23]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Asia trzymam kciuki za Was! Dasz sobie radę spokojnie :* dawaj znać!!

Marta może jakieś naczynko pękło i stąd ta krew hmmm ciężko powiedzieć..

Jak sobie pomyślę,że to już tak bliskoo to panika jest :D

Ja nie wiem kiedy spłodziliśmy Małą,bo cykle miałam 38-46 dniowe! A to wszystko mi się tak popierdzieliło po tabletkach..
 
Do góry