reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Sisi, picie dużej ilości płynów z tego co wiem to pomaga zwiększyć ilość wód
chyba nie[emoji23] leży ze mną dziewczyna już 3 tydzień bo ma malutko wód. ma leżeć i tyle. Powoli ta objętość się jej zwiększa

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
SisiP brzuszek masz mniejszy niż ja bez ciąży ;) ale nie martw się, najważniejsze, że ich ilośc mieści się w normach. Znasz pomiar AFI?




74703e3kkwoaumma.png
 
Do mnie też przychodzi położna. Dostałam numer i zadzwoniłam. Rozmawiamy na podobne tematy jak w SR , ale zawsze fajnie się spotkać i poplotkować. Mogę do niej dzwonić kiedy mi się podoba. Mierzy ciśnienie i ma ze sobą detektor więc można sobie posłuchać serca.

Sisi- Ty jesteś w ciąży kobieto? Masa kobiet rodzi przez CC, wiec nie ma się czym martwić;)

Z ta wagą to nie jest tak, że nie duże dziecko a duża głowa jest wskazaniem do cc?

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Bo moja Pani ginekolog nie ma w gabinecie usg a jak ma to ma mega stary sprzet na ktorym tylko podgladamy małą i szyjke.

p19u9jcg81ehxczt.png
To skąd informacja o makrosomii skoro nie było usg...? Nie do końca rozumiem albo coś przegapiłam.Ja mam wizyte we wtorek to pewnie sie dowiem ile córeczka urosła a raczej urosła bo brzuszek co raz wiekszy:)
 
reklama
Do góry