reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ten cyrkiel to też nie wyrocznia. Mi przy pierwszym porodzie mierzyli i niby chyba zmiesciłam się w normie a krocze nacinali dwa razy i powiedzmy że nie zbyt podołałam :/

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mierza ale jak lekarz prowadzący stwierdzi że masz mieć cc to nie moga sobie nic mierzyć j decyzji zmieniać bo to on zna przebieg całej ciąży. A makrosomia tak jak i mikrosomia są wskazaniem więc jeśli będzie widziała że szykuję się dużo kilo to nie zostawi Cie na pastwę losu i pomiaru Cyrykla :D
No to zobaczymy po usg 26.05 jaka decyzje podejmie moja Pani Doktor. Choc moze mnie skieruje jeszcze pozniej... zobaczymy. Oby byla normalnych rozmiarow i urodzila sie naturalnie :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry