reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ejjj dziewczyny, a jak to jest z ta polozna? Piszecie, ze do niej dzwonicie, widzicie sie z nia? A to gdzie ja wybralyscie? Bo ja nie mam poloznej swojej. Jak to zalatwic?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
mnie się lekarz zapytał czy mam swoją położną. Ja nie miałam więc dał mi wizytówkę jednej i się z nią umówiłam. Raz w tyg do mnie przyjeżdża. Realizuje ze mną tematy jak na sr, ( te które mnie interesują), jak coś się dzieje to do niej dzwonie. co piątek ona dzwoni do mnie upewnić się że wszystko ok. Teraz też mnie w szpitalu odwiedza, jak ma dyżury na porodówce;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Dziewczyny, ale ten czas leci. Zanim sie obejrzymy bedziemy mogly tulic swoje Skarby. Wiem, ze jestem jedna z ostatnich rodzacych[emoji6] bo mam termin na 27 czerwca, ale i tak wlasnie uswiadomilam sobie, ze to juz 31 tydz. i mega z gorki [emoji6] Pracuje do konca kwietnia, a od maja wielki relaks, ostatnie nadprogramowe zakupy, korzystanie z chwil tylko we dwoje [emoji6] i odliczanie do wielkiego dnia [emoji5]

 
Ejjj dziewczyny, a jak to jest z ta polozna? Piszecie, ze do niej dzwonicie, widzicie sie z nia? A to gdzie ja wybralyscie? Bo ja nie mam poloznej swojej. Jak to zalatwic?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U nas na sr polozna powiedziala, ze mozna wynajac polozna. A kontakt do tej swojej mam od kolezanki, ktora z nia rodzila :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Będzie w o tyle komfortowej sytuacji że będziesz mila wybór i będziesz mogła zmieniac zdanie ciesz sie nie każdy może zdecydować że jednak nie nie chce już naturalnie dawać cc :D
Hahaha taaaa pewnie skonczy sie
A) na normalnej wadze urodzeniowej
B) na porodzie sn malego klopsa

;) ja zawsze panikara jestem maz juz sie smieje ;)
Poza tym dowiedzialam sie, ze oni normalnie w szpitalu mierza ,,cyrklem" miednice ;) i oceniaja czy podolam czy nie. A tego nie wiedzialam.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Dziewczyny, ale ten czas leci. Zanim sie obejrzymy bedziemy mogly tulic swoje Skarby. Wiem, ze jestem jedna z ostatnich rodzacych[emoji6] bo mam termin na 27 czerwca, ale i tak wlasnie uswiadomilam sobie, ze to juz 31 tydz. i mega z gorki [emoji6] Pracuje do konca kwietnia, a od maja wielki relaks, ostatnie nadprogramowe zakupy, korzystanie z chwil tylko we dwoje [emoji6] i odliczanie do wielkiego dnia [emoji5]

Mamy ten sam termin :)
 
Ja położnej nie wykupuje. Tam gdzie chce rodzic taki luksus 1000 zł, a w sumie opinie są bardzo dobre. Pierwszy raz trafiłam na super położną, mam nadzieję że teraz też [emoji3]

thgfikgneziy9g6d.png
 
reklama
Hahaha taaaa pewnie skonczy sie
A) na normalnej wadze urodzeniowej
B) na porodzie sn malego klopsa

;) ja zawsze panikara jestem maz juz sie smieje ;)
Poza tym dowiedzialam sie, ze oni normalnie w szpitalu mierza ,,cyrklem" miednice ;) i oceniaja czy podolam czy nie. A tego nie wiedzialam.

p19u9jcg81ehxczt.png
Mierza ale jak lekarz prowadzący stwierdzi że masz mieć cc to nie moga sobie nic mierzyć j decyzji zmieniać bo to on zna przebieg całej ciąży. A makrosomia tak jak i mikrosomia są wskazaniem więc jeśli będzie widziała że szykuję się dużo kilo to nie zostawi Cie na pastwę losu i pomiaru Cyrykla :D
 
Do góry