reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dlatego na te obliczenia trzeba patrzeć troche z przymrużeniem oka..

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
A wagowo ile ma?Ja juz nie wierze w to usg bo jeden lekarz mowil 1800 a drugi 1500 wiec tak do konca to chyba nie wiadomo.Ale to dobrze ze Rozalka rosnie zdrowo i u ciebie wszystko ok.Gorzej jak sie okaze naprawde duza to ubranka 56 moga sie okazać za małe...:)
14.04 miala 1900 prawie w 30tc.
No zobaczymy co jeszcze powiedza mi na usg 26.05. I 28.04 widze sie z polozna zobaczymy co ona powie :) wolalabym mimo wszystko naturalnie wypluc 4 kg Pyzy ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ooo jaka duża Rozalka!! Zobaczysz jak będzie bliżej porodu maila znajoma która też miała duża dzidzie- 4200 i dostala skierowanie na cc ale lekarze proponowali że pomogą jej urodzić naturalnie jeśli się zdecydują. Wskazania na cc są ale jeśli się zdecydujesz i trafisz na fajnych lekarzy to może pozwolą Ci i pomaga naturalnie :)
Wierze, ze moja polozna mi pomoze urodzic naturalnie :) moja Pani Doktor ja zna i zachwalala :)
Chyba zaczne cwiczyc Kegla... [emoji23]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Zając super wieści...[emoji5] Spora ta Twoja kruszynka [emoji5]
My usg mamy dopiero 15 maja i wtedy gin.tez ma oszacowac wielkosc/wage Kornelki podczas porodu. Mam nadzieje, ze bedzie jak mamusia 3200 [emoji6] , zebym mogla zalozyc jej ubranka w roz. 56 bo kupilam kilka slicznych [emoji6]

 
Właśnie :D ja się ledwo dopinam. a brzuch mi tak rośnie, że niedługo już się nie dopnę. W ogóle wszyscy obcy ludzie są w szoku, że można mieć tak ogromny brzuch i jeszcze dwa miesiące do porodu :D autentyczny szok się maluje na ich twarzach, kiedy mówię, że termin mam na 22 czerwca :D
Mnie mierzyli przy przyjecuu i 101 cm mam [emoji23]

 
reklama
Do góry