reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Jutro jadę na badanie z mężem jako osoba towarzysząca i też planuję w rossmanie zaszaleć :)
Tylko to trzeba im aplikacje pokazacac w telefonie czy na jakiej podstawie dadzą te 55%?




74703e3kkwoaumma.png
 
Zając mój synek miał równo 4kg jak się urodził, a waga szacowana była na 3,5 ;) także te pomiary to też trzeba z dystansem brać (ale rozumiem cię, bo u mnie sytuacja odwrotna i też się przejmuję)




74703e3kkwoaumma.png
 
Jutro jadę na badanie z mężem jako osoba towarzysząca i też planuję w rossmanie zaszaleć :)
Tylko to trzeba im aplikacje pokazacac w telefonie czy na jakiej podstawie dadzą te 55%?




74703e3kkwoaumma.png
Mi jak robiłam ostatnio zakupy to chciała kod z aplikacji. Trzeba sie zarejestrować i w zakładce twoja karta masz ten numer i jej pokazac to wpisze. Można jakoś zbliżeniowo ale nie próbowałam
 
Ja po wizycie. Waze 70.3 ;) Pani doktor mowi ze jest dobrze i mam sie nie martwic. Szyjka dluga mam prawo tancowac na weselu delikatnie pląsając po parkiecie ;) na seks tez mam zielone swiatlo...nastepne usg w 36 tyg mam 26.05. Na skierowaniu mam napisane podejrzenie lga - makrosomia plodu... moje dziecko jest teraz w 95 centylu. Mam zmienione witaminy na mniejsze dawki. Ale jesli mala bedzie miala okolo 4 kg to ...cesarka. Nie jestem zadowolona z tego powodu... okazalo sie jeszcze ze moja Pani Doktor zna moja polozna. Zachwalala ja, ze oceni moja miednice czy zdolam urodzic sn kloca... teraz to zaczelam sie przejmowac... albo ciecie albo mnie porozrywa...
emoji106.png
wina meza ! U niego w rodzinie takie duze dzieci. On jako blizniak 3200 jego siostra sama 4100 a siostta ci

p19u9jcg81ehxczt.png
Ooo jaka duża Rozalka!! Zobaczysz jak będzie bliżej porodu maila znajoma która też miała duża dzidzie- 4200 i dostala skierowanie na cc ale lekarze proponowali że pomogą jej urodzić naturalnie jeśli się zdecydują. Wskazania na cc są ale jeśli się zdecydujesz i trafisz na fajnych lekarzy to może pozwolą Ci i pomaga naturalnie :)
 
Jutro jadę na badanie z mężem jako osoba towarzysząca i też planuję w rossmanie zaszaleć :)
Tylko to trzeba im aplikacje pokazacac w telefonie czy na jakiej podstawie dadzą te 55%?




74703e3kkwoaumma.png

W tej aplikacji masz kod kreskowy karty i to o nią chodzi. Kartę Rosnę ma się tez odrazu wpiętą (jak użyje się do logowania konta Rosnę).


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Do góry