reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Nie to bym chciała wam podcinać skrzydła [emoji12] ale z brzuszkiem ciążowym tych kg może nie byc tak widać, ale po porodzie widać i to bardzo hehe mi tez sie nie wydawało, że te przybrane kg tak widać bardzo, miałam gigantyczny brzuch - a potem, po porodzie bardziej rzucała się w oczy dupa np. [emoji23]
ale tez szybko spadały te kg na szczęście




74703e3kkwoaumma.png

Dokładnie. Tez myślałam, ze tylko brzuszek i cycki. A jak brzuszek znikł i nadal mieścilam się tylko w ciążowe ubrania a w innych wyglądałam jak przypakowana parówka to byłam załamana. Na całe szczęście musi to rozkładać się równomiernie wszędzie, może dlatego nie widać [emoji12]
 
Ja już 71, choć teraz pewnie 74 ale waga startowa to 64 więc nie jestem w rozpaczy narazie

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie ta sama waga startowa i tyle samo teraz ważę co Ty ale jestem dopiero w 30 tygodniu więc wydaje mi się że sporo przytyłam ale u mnie nie ma co się dziwić bo akurat na brak apetytu to ja nie narzekam :p
 
A co do wagi to 7 przekroczyłam już w pierwszych tygodniach [emoji13] ale odkąd jestem na diecie cukrzycowej waga się zatrzymuje a nawet spadła o kg[emoji16]

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
No i stalo sie napisalam do szefa,ze juz nie wracam do pracy.Chyba ze od czasu do czasu w razie kryzysu.wojny albo innej zaglady.Zadzwonie jutro do lekarza zeby mi L 4 wypisala.Tak sie naczytalam o tych skurczach,ze wole nie ryzykowac.Chociaz dzisiaj po no spie bylo calkiem niezle.Jeszcze troche trzeba wytrzymac.Szkoda mi troche ,bo chcialam byc aktywna do konca ,ale widac nie zawsze jest tak jak to sobie zaplanujemy:sorry:
 
No i stalo sie napisalam do szefa,ze juz nie wracam do pracy.Chyba ze od czasu do czasu w razie kryzysu.wojny albo innej zaglady.Zadzwonie jutro do lekarza zeby mi L 4 wypisala.Tak sie naczytalam o tych skurczach,ze wole nie ryzykowac.Chociaz dzisiaj po no spie bylo calkiem niezle.Jeszcze troche trzeba wytrzymac.Szkoda mi troche ,bo chcialam byc aktywna do konca ,ale widac nie zawsze jest tak jak to sobie zaplanujemy:sorry:
Nie miej wyrzutów. Dzidziuś najważniejszy a i tak długo dawałas rade i szacun za to. Ja czasem nie wyrabiam z codziennymi obowiazkami a co dopiero praca...
Jeszcze się w życiu napracujesz.[emoji4]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Ale to się zmienia 4 miechy temu na YT wałkowany był temat wyprawki a teraz pozycje porodowe i łagodzenie bóli porodowych i techniki oddychania 8 tygodni do terminu z OM

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
Ej dobra Chudzielce, jak ktoras wazy mniej niz 70 to proszę o wadze nie pisac ! bezczelne patyczaki [emoji23][emoji23]

p19u9jcg81ehxczt.png

Łącze sie Toba w bolu... u mnie na ostatniej wizycie miesiac temu bylo juz 71kg, w srode kolejna wizyta- boje sie ^^ a wazylam zawsze od 61 do 64... a moja wymarzona waga to 57 hahahhah teraz wydaje mi sie nie do osiagniecia :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi babka powiedziedziala że cytuje
Dokładnie. Tez myślałam, ze tylko brzuszek i cycki. A jak brzuszek znikł i nadal mieścilam się tylko w ciążowe ubrania a w innych wyglądałam jak przypakowana parówka to byłam załamana. Na całe szczęście musi to rozkładać się równomiernie wszędzie, może dlatego nie widać [emoji12]
To dlatego miałam taką wielką dup* po porodzie :p hahah
 
Do góry