reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nie przejmuj się teraz torba teraz wy jesteście najważniejsi! A lekarze coś mówią konkretnego? Cake szczęście tylko że to już ten bezpieczniejszy czas i będzie dobrze![/QUOTE]
A takie miałam fajne plany zakupowe na ten tydzień[emoji19]... Trudno będzie musiał mąż i mama ogarnąć resztę...
Lekarze na razie niewiele mówią, chcą czekać i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie. Na razie skurczy brak więc jest szansa że jeszcze dzień lub dwa wytrzymamy by sterydy mogły zadziałać.
Wiecie jak to w szpitalu w środku nocy, jeszcze w święto... Zobaczymy co na obchodzone będzie....
Jedyny plus tej sytuacji że to się stało w Polsce a nie w Norwegii... Przynajmniej jestem spokojna, bo wiem że mam dobrą opiekę w tym szpitalu...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE][/QUOTE]
Jest po 6 rano to pewnie była zmiana lekarzy i rano zawsze wielu jest więc na pewno sie Tobą dobrze zaopiekuja. Mąż i mama Cie znają najlepiej i kupią wszystko co potrzeba i spełni Twoje oczekiwania a pozniej nadrobisz. Najważniejsze są nasze dzieci a na zakupy dla nich czas całe życie jeszcze będziemy miały:) Informuj w miarę możliwości co u was i zaciskaj nóżki ile się da żeby sterydy mogły zrobić swoje!
 
reklama
Ello dziewczyny...Wygląda na to że będę z was pierwsza, właśnie wylądowałam na patologii, wody odeszły, dostałam sterydy zobaczymy co będzie dalej. Obstawiam że do środy będziemy po...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
No coś ty..jejku to sie porobiło...Daj znac jak sie rozwija sytuacja jak dasz rade
 
Ello dziewczyny...Wygląda na to że będę z was pierwsza, właśnie wylądowałam na patologii, wody odeszły, dostałam sterydy zobaczymy co będzie dalej. Obstawiam że do środy będziemy po...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
Heda wszystkie trzymamy za Was kciuki. Będzie dobrze i dawaj znać w miarę możliwości.

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Ello dziewczyny...Wygląda na to że będę z was pierwsza, właśnie wylądowałam na patologii, wody odeszły, dostałam sterydy zobaczymy co będzie dalej. Obstawiam że do środy będziemy po...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
O rany[emoji44] wchodzę na spokojnie z rana a tu takie wieści [emoji44] Heda wczoraj czytałam ze dzieci w tym okresie są już całkiem dobrze przystosowane więc... będzie dobrze [emoji6] Fajnie że to się stało w Polsce [emoji4] Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
A zaraz lecę do Lidla [emoji1] Buziaki z ranka [emoji182][emoji182][emoji182]


16udskjopmtfyunf.png
 
Ello dziewczyny...Wygląda na to że będę z was pierwsza, właśnie wylądowałam na patologii, wody odeszły, dostałam sterydy zobaczymy co będzie dalej. Obstawiam że do środy będziemy po...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
To i tak juz nawet calkiem fajny czas na porod wiec spokojnie i powodzenia ![emoji110] sterydy prwnie zdaza zrobic swoje i bedzie wszystko ok

 
reklama
Heda jestem w szoku! Wiedziałam że bliźniaki będą szły pierwsze ale i tak jestem w szoku! A wody odeszły Ci całkiem czy zaczęły się sączyć? Trzymam kciuki i czekam na zdjęcia. Jak dobrze ze jesteście w pl.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry