reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

jak byłam w szpitalu ostatnio na wizycie , to zaproponowali mi że jak się dziecko nie odwróci to oni mogą spróbować je odwrócić .Nie mam pojęcia jak to miało by wyglądać i chyba nie chcę skorzystać z ich metody .
Ja ostatnio ogladalam filmik. Jest paru lekarzy, ktorzy to robia... jak znajde to wstawie... wyglada to strasznie... ale moze skutecznie

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Hej, sezon na "już się tak objadłam, że nic nie zmieszczę...No może jeszcze serniczek"- uważam za otwarty.
1492356446-aaaaaa.jpeg


Dziewczyny szpitalne...jestem z Wami myślami. Domagajcie się swoich praw. Teraz święta to pewnie obijają się trochę bardziej niż normalnie.

Co do zmiany pozycji dziecka. Położne ze szpitala mówią, że kiedyś w Polsce robiono cos takiego, ale zaprzestano. Są jakieś przesłanki , że to jest bardziej traumatyczne dla dziecka niż bardzo ciężki poród. Ja bym się nie zgadzała.
 
Co do obrotu to lepiej poszukać ćwiczenia w necie i ich spróbować - te obracanie przez lekarzy podobno niesie ze sobą jakieś ryzyko dla dziecka, ale dokładnie nie znam danych.

Mnie też brzuch trochę boli, ale u mnie nic w kierunku porodu także spokojnie sobie narzekam w domu ;)





74703e3kkwoaumma.png
 
mam tą pompe i nie mogą mi podać nic innego. Jpl mam nadzieję że ktoś się pokwapi i sprawdzi mi szyjke i rozwarcie. no bo jeśli to nie są skurcze porodowe to ***** dlaczego mnie boli. Proszę jeszcze chociaż 2 tyg w dwupaku. Jeszcze jest za malutki

w57vyx8dubspq12k.png
Mnie nie badali, bo w tym czasie macica jest bardzo wrazliwa. Odlaczono mi pompe i wzieto na badanie, tak mnie zbadali, ze skurcze siegaly 85% :(

A co pokazuje ktg?



 
Mnie nie badali, bo w tym czasie macica jest bardzo wrazliwa. Odlaczono mi pompe i wzieto na badanie, tak mnie zbadali, ze skurcze siegaly 85% :(

A co pokazuje ktg?



była przed chwilą moja położna. Ktg mam cały czas na 40%, a skurcze kilku sekundowe na 50- do nawet 78. Powiedziała że macica jest bardzo reaktywna i boją się dotknąć żeby przypadkiem nie pogorszyć. Nic więcej nie zrobią, nie mają nic mocniejszego niż pompa i mamy się nastawić że ona pomoże
EDIT: Przed chwilą był skurcz 100...

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ostatnia edycja:
była przed chwilą moja położna. Ktg mam cały czas na 40%, a skurcze kilku sekundowe na 50- do nawet 78. Powiedziała że macica jest bardzo reaktywna i boją się dotknąć żeby przypadkiem nie pogorszyć. Nic więcej nie zrobią, nie mają nic mocniejszego niż pompa i mamy się nastawić że ona pomoże
EDIT: Przed chwilą był skurcz 100...

w57vyx8dubspq12k.png
Pomogą leki napewno. Mocno trzymam za was kciuki!

 
była przed chwilą moja położna. Ktg mam cały czas na 40%, a skurcze kilku sekundowe na 50- do nawet 78. Powiedziała że macica jest bardzo reaktywna i boją się dotknąć żeby przypadkiem nie pogorszyć. Nic więcej nie zrobią, nie mają nic mocniejszego niż pompa i mamy się nastawić że ona pomoże
EDIT: Przed chwilą był skurcz 100...

w57vyx8dubspq12k.png
Trzymamy kciuki!!

c55f3e3kq403a9og.png
 
reklama
była przed chwilą moja położna. Ktg mam cały czas na 40%, a skurcze kilku sekundowe na 50- do nawet 78. Powiedziała że macica jest bardzo reaktywna i boją się dotknąć żeby przypadkiem nie pogorszyć. Nic więcej nie zrobią, nie mają nic mocniejszego niż pompa i mamy się nastawić że ona pomoże
EDIT: Przed chwilą był skurcz 100...

w57vyx8dubspq12k.png
Biedna ty... Staraj się nie stresować...Bo to napewno nie pomoże. Myśl pozytywnie. Na tym etapie dziecko jest już dość duże i nawet jak się urodzi będzie wszystko ok... Trzyma za was kciuki, myślę że leki napewno pomogą i jeszcze będziesz się martwić czemu się nie zaczyna bo to już 40tc...[emoji4]

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Do góry