reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Jagoda tez zwlekała a to nie ma co czekać. Trzymajcie się dziewczyny jak najdłużej i informujcie na bieżąco.

Jagoda a co lekarze mówią? Kroplowki nie pomagają?

mam tą pompe i nie mogą mi podać nic innego. Jpl mam nadzieję że ktoś się pokwapi i sprawdzi mi szyjke i rozwarcie. no bo jeśli to nie są skurcze porodowe to ***** dlaczego mnie boli. Proszę jeszcze chociaż 2 tyg w dwupaku. Jeszcze jest za malutki

w57vyx8dubspq12k.png
 
mam tą pompe i nie mogą mi podać nic innego. Jpl mam nadzieję że ktoś się pokwapi i sprawdzi mi szyjke i rozwarcie. no bo jeśli to nie są skurcze porodowe to ***** dlaczego mnie boli. Proszę jeszcze chociaż 2 tyg w dwupaku. Jeszcze jest za malutki

w57vyx8dubspq12k.png
Może warto poprosić kogoś żeby jednak cie zbadać. Walcz i swoje prawa bo w szpitalach bardzo często jak się nie odezwiesz to nic nie dostaniesz

 
mam tą pompe i nie mogą mi podać nic innego. Jpl mam nadzieję że ktoś się pokwapi i sprawdzi mi szyjke i rozwarcie. no bo jeśli to nie są skurcze porodowe to ***** dlaczego mnie boli. Proszę jeszcze chociaż 2 tyg w dwupaku. Jeszcze jest za malutki

w57vyx8dubspq12k.png
Dokladnie . Musisz powiedziec ze jest coraz gorzej . Bo inaczej cie oleja . Albo wcisnij guzik i powiedz poloznej ze ci gorzej. Wtedy lekarz zbada cie odrazu .
 
Powiedz, ze dawno nikt Ciebie nie badal i sie boisz o swoja szyjke bo Cie bardzo boli.. oni tal zlewaja czasem, ze trzeba sie samemu dopomniec...

U mnie sypie snieg[emoji52][emoji32]
1492354358-aaaaaa.jpeg

1492354368-aaaaaa.jpeg


 
Ja się boję że pojadę i mnie potraktuja zlecająco bo są święta.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Masz prawo jechac kiedy tylko czujesz niepokoj ! Od tego sa i za to placimy skladki i to nie male..jak zaczniesz rodzic to tez bedziesz czekala na dzien roboczy? Nie wolno sie bac.. oni sie nie patyczkuja to o my musimy byc silne.. wez nospe i magnez dodatkowy jak nie przejdzie bym jechala ani sie nie zastanawiala ktora godzina i jaki dzien

 
Ja się boję że pojadę i mnie potraktuja zlecająco bo są święta.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mają prawa tak cię potraktować! Może mi łatwo mówić bo parę razy już w szpitalu byłam i naprawdę czasami trzeba się mocno upominać o swoje bo nie wszyscy przejmują się twoim zdrowiem. Owszem są lekarze i personel medyczny który się interesuje, ale są też tacy co idą do pracy, odbębnią swoje i maja resztę w dupie. Musimy same zadbać o siebie i swoje malenstwa

 
reklama
Do góry