reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Robią mi ktg brzuch cały czas spięty w okolicach 25-55 % skurcze się nie piszą, a mnie brzuch chce rozerwać... nie rozumiem tego

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Hejka dziewczyny, już sama nie wiem co mam myśleć bo od wczoraj w nocy brzuch mi się spina, boli jak na okres aż momentami mi nie dobrze się z tego bólu robi. Ale jakoś noc przespalam. I teraz znowu zaczyna mi się tak robić co jakiś czas. Narazie staram się nie siać paniki. Ale nie wiem już co myśleć o tym. Dziś zaczęłam 34tc. Dwa tygodnie temu na wizycie lekarz powiedział że szyjka się skrócila o 3mm.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagoda nie martw się , lekarze zrobią wszystko żeby twój synuś posiedział w brzuszku jak najdłużej , jesteś pod dobrą opieką .Trzymam kciuki
 
jak byłam w szpitalu ostatnio na wizycie , to zaproponowali mi że jak się dziecko nie odwróci to oni mogą spróbować je odwrócić .Nie mam pojęcia jak to miało by wyglądać i chyba nie chcę skorzystać z ich metody .
 
jak byłam w szpitalu ostatnio na wizycie , to zaproponowali mi że jak się dziecko nie odwróci to oni mogą spróbować je odwrócić .Nie mam pojęcia jak to miało by wyglądać i chyba nie chcę skorzystać z ich metody .
Też stosują te magiczne metody co w Norwegii... Broń Boże się na to nie zgadzaj... Raz że podobno cholernie boli, a dwa że niebezpieczne i dla ciebie i dla dziecka...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Hejka dziewczyny, już sama nie wiem co mam myśleć bo od wczoraj w nocy brzuch mi się spina, boli jak na okres aż momentami mi nie dobrze się z tego bólu robi. Ale jakoś noc przespalam. I teraz znowu zaczyna mi się tak robić co jakiś czas. Narazie staram się nie siać paniki. Ale nie wiem już co myśleć o tym. Dziś zaczęłam 34tc. Dwa tygodnie temu na wizycie lekarz powiedział że szyjka się skrócila o 3mm.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym pojechała sprawdzić. Mamy przykład Bellax.
To już taki tydzień, że to nie przelewki :-)!

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry