reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A bo byliśmy w sklepie i wybraliśmy komode do sypialni pod telewizor i jest piękna a szafę będziemy musieli wziąć nie taka do końca jak mi się podoba no ale jest o połowę tańsza a trzeba będzie kupić jeszcze łużeczko, cos na ubranka dla małej, wózek, kosmetyki i nie wiem czy się do porodu wyrobimy. Jakoś tą pogoń i chęć posiadania dóbr materialnych mnie przytłacza. Oglądaliśmy też łużeczka, wózki chyba za dużo na raz. No ale jak zacznę układać żeczy w sypialni to pewnie mi się poprawi a usmy miesiąc zacznę na łóżku a nie rogówce ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez tak mam że jak dużo mi się zbierze na raz i chce kupić wszystko to jakoś aż się robię bezsilna i rezygnuje z zakupów albo kupuje tylko to co na początku mi wpadło w ręce. A jak już w ogóle wiem że muszę kupić to to i to a nie mam kasy na wszystko to tak mnie bierze że nic nie kupuje bo nie umiem się pogodzić z tym że mam kupić połowę jakąś część :errr:
 
reklama
Ja chcę już moją wizytę, muszę czekać do 14 kwietnia. Ech.... 4 tygodnie między wizytami to mi się teraz wydaje za dużo. (ostatnia 20 marca).
 
Majka ja też ostatnio tak mialam ze wszystkie te wyprawkowe sprawy mnie przerosly. Najgorsze jest to ze mieszkanie odbierzemy pewnie dopiero w połowie maja czyli Justynke na 4 piętro będą wciągać dzwigiem. Myślałam że wyrobimy się z kredytem do końca kwietnia i maj będziemy mieli na jakieś małe urządzenie takich najważniejszych rzeczy a tu doopa.

 
No właśnie dlatego że wszystko tyle kosztuje a ja nie miałam nic dla malucha to kupowalismy mniej więcej od 4 miesiąca [emoji6] i teraz już tylko pierdułki zostały [emoji1]

16udskjopmtfyunf.png
 
Ja się cieszę że nikogo nie słuchałam i od początku ciąży sukcesywnie coś dokupowałam. Teraz zostały mi tylko leki kosmetyki wanienka i materac.

Mnie też już tylko jakieś drobiazgi, i bardzo dobrze że nie zostawiliśmy wszystkiego na ostatnią chwilę, bo np ja mam teraz nakaz leżenia i nie mogę za dużo lazic.... Ominęła by mnie cała przyjemność kupowania [emoji3]

thgfikgneziy9g6d.png
 
Mnie też już tylko jakieś drobiazgi, i bardzo dobrze że nie zostawiliśmy wszystkiego na ostatnią chwilę, bo np ja mam teraz nakaz leżenia i nie mogę za dużo lazic.... Ominęła by mnie cała przyjemność kupowania [emoji3]

thgfikgneziy9g6d.png
Ja większość kupowałam online ale wraz radocha była. Dzisiaj przyszła pana z hm i zawiodłam się bo rozmiar 62 a mega duże mi się te body wydają[emoji15] no ale cóż. Jakościowo są fajne wiec je zostawię. Dzisiaj drugie prawko ciuchów zrobiłam. Wczoraj pralam pościel kocyki i pieluszki a dzisian wszystko uprasowalam i jakie było moje zdziwienie jak raptem więcej miejsca po uprasowaniu mi się w szafce zrobilo[emoji4]

 
reklama
Do góry