reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Chyba tylko zostaje się śmiać ,bo szkoda nerwów na nich :) oby się udało załatwić ;)

No wlasnie ;) na szczescie w ramach pocieszenia przyszly mi rozki, pieluszki, ubranka, przewijak i wszystko co zamawialam :D tym razem bez pomylek ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
reklama
Olka zrób tak jak mówię, papier pójdzie sprawy zamknąć nie moga, mają 30 dni na odpowiedź a Ty zyskujesz czas na zaznajomienie się i sprawdzenie księgowej.

An to jak z tymi kodami??
 
Dziewczyny dziś robiłam kolejne badania moczu i krwi , bo w środę ginek i te ketony dalej są :( I jest ich więcej:( A może ja za mało jednak jem? Inne parametry moczu oky. Morfologia też w miarę oky, tylko limfocyty mam obniżone:(
 
Dziewczyny dziś robiłam kolejne badania moczu i krwi , bo w środę ginek i te ketony dalej są :( I jest ich więcej:( A może ja za mało jednak jem? Inne parametry moczu oky. Morfologia też w miarę oky, tylko limfocyty mam obniżone:(
A kiedy jesz ostatni posiłek?
Ja o 22, bo i tak spac chodzę o pólnocy. Puki co wyniki mam ok
 
A kiedy jesz ostatni posiłek?
Ja o 22, bo i tak spac chodzę o pólnocy. Puki co wyniki mam ok

Tak około 21 ale ja chodzę jeszcze później spać , i chyba powinnam około północy jeść. I chyba też za mało w ciągu dnia jem, tzn za mało posiłków, choć mi tak naprawdę jeść mi się nie chce:(
 
Tak około 21 ale ja chodzę jeszcze później spać , i chyba powinnam około północy jeść. I chyba też za mało w ciągu dnia jem, tzn za mało posiłków, choć mi tak naprawdę jeść mi się nie chce:(
Mi pani doktor mowila ze mniej niz godzine przed snem... jak mialam na poczatku problem z cialkami.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Tak około 21 ale ja chodzę jeszcze później spać , i chyba powinnam około północy jeść. I chyba też za mało w ciągu dnia jem, tzn za mało posiłków, choć mi tak naprawdę jeść mi się nie chce:(

Ja wczoraj zasnąć nie mogłam bo mi w brzuchu burczalo i o północy chrupalam wafla ryzowego i z godzinka minęła i udalo mi sie zasnąć :D
 
reklama
Do góry