reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jakby mieli u mnie na podstawie obwodu brzucha liczyć to by stwierdzili że z 5 kg dzidziuś waży :D a zawsze w najniższych granicach normy. Do połowkowego był zawsze zbyt mały na swoj "wiek" a od połowkowego w najniższej granicy normy się trzymał. Dostałam inne suplementy i na początku kwietnia zobaczę jak poskutkowaly ;)
 
reklama
Nie wiem czy jeszcze to praktykują, ale w angli ponoć wielkosc dziecka okreslało się ...mierząc brzuch
W Norwegii też. Centymetr i ręce położnej wystarczają do określenia wielkości dziecka. Co ciekawe doświadczona położna całkiem dokładnie określa wagę dziecka... Nie wiem jak one to robią chyba kwestia doświadczenia...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mam to samo ;( zaczęłam się martwić bo lekarz kazał odstawić nospe i z dnia na dzień pojawiły się takie "kwiatki". Nie boli mnie to ale twardy jak kamień mam brzuchol.

w57vyx8dubspq12k.png
Dopoki to trwa tylko chwile i nie boli to sie tym nie martwie. Widocznie tak musi byc :) a dzis poczulam bol spojenia po raz pierwszy. Fakt podnosilam z podlogi donkczke z ziemia i jak mnie nie zaczelo ciagnac. Dziwne uczucie.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Jakby mieli u mnie na podstawie obwodu brzucha liczyć to by stwierdzili że z 5 kg dzidziuś waży :D a zawsze w najniższych granicach normy. Do połowkowego był zawsze zbyt mały na swoj "wiek" a od połowkowego w najniższej granicy normy się trzymał. Dostałam inne suplementy i na początku kwietnia zobaczę jak poskutkowaly ;)
Co zalecili Ci na zwiekszenie przyrostu?

 
Caixa do inhalacji można stosować jeszcze np. srebro koloidalne, sterydy, inne leki wziewne - ale w ciąży to w sumie najlepiej ta sól. Ta nebu - dose fajnie działa :)

Płukanie zatok też polecam, np. irigasin - możesz dodać wodę utlenioną, ja na pełną butelkę daje sporo, ale zaczynałam od ok. 50kropel


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Arya nie dałam rady takiej ilości wody utlenionej, ale też tak płukałam, rewelacyjnie działa.

Mlodamama a powiedz mi proszę czy przepływy masz ok??
 
Do góry