reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

I mnie dziś 80 dni do.. o matko. Mało i dużo. Co do aplikacji to polecam wam HiMommy! Codziennie dzidziuś coś innego do mnie pisze od siebie i co się budzę rano to od razu zaglądam co ma mi dziś do powiedzenia :)
1489184597-aaaaaa.jpeg


 
reklama
takie coś od męża dla mnie i dzidzi na dzień kobiet , kartkę sam zaprojektował , brzuszku malutka mini ja z blond włoskami :) oby to była dziewczynka :p
ps moje kwiatki stoją w jeszcze większym kuflu na piwo :D
20170310_225124.jpg
 

Załączniki

  • 20170310_225124.jpg
    20170310_225124.jpg
    47,8 KB · Wyświetleń: 435
Któraś z was pisała że brała Dopegyt w ciąży. W jakiej dawce go bralyscie? Ja dostałam 2x1 ale czytam w ulotce że nie można wykluczyć uszkodzenia płodu. Nie jestem lekarzem ale to nie brzmi dobrze.
Ja brałam jak z córką w ciąży bylam od 20 tyg. Ten lek jest bezpieczny w ciąży, a napewno lepszy lek niż wysokie ciśnienie.które dla dziecka też jest niebespieczne.Firmy farmakologiczne zawsze sie w ten sposób zabespieczaja przed odszkodowaniami, wpisując różne skutki uboczne,

5djylbetecfse5n6.png
 
Ja dziś od 6 spać nie moge, dobrze ze do pracy mam na 9,30 bo musze córkę do mamy zawieść i tak musiala bym już wstawac ,a tak jeszcze godzinka leniuchowania :D

Rzadko odtatnio pisze bo niemam czasu :( nawał pracy , niby sie cieszę ze pracuje ,ale powoli odliczam te 5 tyg ktore mi.zostaly w pracy bo juz Potrzebuje odpoczynku :(

5djylbetecfse5n6.png
 
Witam Was [emoji3] ja miałam ciężkie dwa dni. Wvzoraj rano badania krwi potem wstawiłam do galerii i biegiem do domu obiad gotować. Później do krawcowej z firankami i zasłony mi bo ostatnio zaszalalam i kupiłam do sypialni i salonu. Międzyczasie wstapiłam do paru sklepów no i KRUS odwiedziłam więc pod wieczór padlam z twardym brzuchem. Dziś rano wizyta u lekarza. Szyjka skrócona do 35mm jeszcze się jakaś lejkowata zrobiła. Nakaz leżenia, powrót do duphastonu a magnez zamiast 3x1 mam brać 4x2 Asmag forte! No pytała co robię mówiłam że gotuje dla ok 7 osób i ogarniam dom codziennie. Nie przyznałam się że chodzę jeszcze do szklarni no ale to akurat już mam z głowy na pewno. No i to nasze 2 piętro i chodzenie do kuchni robiczej na parterze tam i z powrotem też się pewnie przyczyniło. Nie jest jeszcze zle ale wystraszyla mnie tym porodem przedwczesnym. Powiedziała że najpewniej by się czuła jakbym wstawala tylko do WC. Aż dziś z mężem jeszcze za wózkiem pojechaliśmy bo co jak będzie gorzej to już nigdzie nie wyjdę. Jak już wózek będzie to resztę mogę zamawiać przy komputerze bez oglądania na żywo. Oprócz tego to dzidzia duża u zdrowa ponad 1100g. Znów sprawdzała jakieś przepływy i dużo mierzyła a wszystko ok [emoji3] dziś 2 razy jadłam w macdonaldzie tak na pocieszenie oczywiście z deserem macflurry [emoji3] uff nie wiem jak to będzie. Mąż ma tyle pracy i pracowników trzeba ogarnąć..
. No zobaczymy. Tymczasem padam z nadmiaru wrażeń. Dobranoc [emoji11]

p19ucsqv6rf79f3c.png
Jak policzysz to te 4x2 to dawka taka wlasnie, jakiej w ciazy potrzeba..to nie jest za duzo

 
Jak policzysz to te 4x2 to dawka taka wlasnie, jakiej w ciazy potrzeba..to nie jest za duzo

No musze chyba tabelkę zrobić bo magnez mam brać 4 razy dziennie a jeszcze duphaston z powrotem wlaczyla ale 3 razy dziennie i powiedziała mi że jakby mi się udało nie pić na raz tylko naprzemiennie to byłoby super. A do tego acard keas foliowy i femibion heh chyba muszę w aptece kupić takie kasetki na leki dla seniorów z podziałem na dni [emoji16]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
No musze chyba tabelkę zrobić bo magnez mam brać 4 razy dziennie a jeszcze duphaston z powrotem wlaczyla ale 3 razy dziennie i powiedziała mi że jakby mi się udało nie pić na raz tylko naprzemiennie to byłoby super. A do tego acard keas foliowy i femibion heh chyba muszę w aptece kupić takie kasetki na leki dla seniorów z podziałem na dni [emoji16]

p19ucsqv6rf79f3c.png
Lepsza taka z podzialem na godziny [emoji12]

 
reklama
Do góry