reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ann i Vanillia trzymam kciuki za wizyty[emoji110]

oar8ugpjafqeooh5.png
 
reklama
Szczerze powiedziawszy ja w pierwszej ciąży nigdy nie miałam regularnych ruchów, mała kreciała się bardzo mało , czasem czułam ją 3 razy przez cały dzień. Nie wiem czy od tego , że ważyłam trochę więcej - nie jakoś dużo bo 5-7 kg. Czy przez te łozyszko na ścianie przedniej. Raz przez cala ciążę udało mi się nagrać wiercenie a teraz mogłabym codziennie to robić. Dla mnie to był mit z tymi ruchami , że trzeba liczyć i ich ileś tam musi być. A Melka nadrabiała ruchy po porodzie , jak się nauczyła pełzać, raczkować i chodzić to nie można było ją zatrzymać i ciągle za nią biegałam. Nasz siostrzeniec też był grzeczny w brzuszku i też nie ruszał się dużo , a po porodzie taki sam żywioł jak Amelia :)

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
:* bo pływało, kopalo... teraz tez czuje plywanko i najczesciej w nocy mnie budzi kopniak. Dzis rano czulam twarda gulke pod reka, która pozniej zniknela... wiec rusza sie :) ale nie mozna mowic o regularnosci...ehhh
10.02 mam polowkowe :)
p19u9jcg81ehxczt.png
Zajączku do regularnych ruchów bobaska masz jeszcze troszkę czasu :[emoji4] czujesz ruchy , pływanie dzidzi i to najważniejsze.
Ja dzis zaczyna 20 tydz. Kopniaczki i pływanie czuje też juz dawno,Ale nie regularnie.
Mój bobas reaguje na muzykę i głos Nelki jak mowi do brzucha :Do

5djylbetecfse5n6.png
 
Dzien dobry :) u mnie dzis dziwne sny ... mezowinrzeczy przez balkon wyrzucslam bo sie z nim klocilam i jakos tak mi przykro od rana...
W zwiazku z tym doszlam do wniosku ze jestm jedyna ktora nie czuje regularnych ruchow. Nie pomaga jedzenie itp...ehh :(

p19u9jcg81ehxczt.png

Ja też nie czuję regularnych, a takie wyraźne to dopiero trzeci dzien ;) brzuch wczoraj pierwszy raz podskoczył, a i moj maluch duży - teraz z dnia na dzień się wszystko zmieni, poczekaj jeszcze trochę :)


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Anula, Justyna, Karina. Jutro zaczynamy 20 + czyli 21 tydzien... jakies tam kopniaki sa, plywanie. Ale z ta regularnoscia jest kiepsko... mlode nie reaguje na zadne bodzce ode mnie :( ale pewnie tak jak mowicie moze to jeszcze za wczesnie. Tak termin mam na 21.06

p19u9jcg81ehxczt.png

Spokojnie ja mam termin jeden na 22 drugi na 19 i też nie mam regularnych. Mały rusza się jak mu się podoba częstotliwości jest tylko raz na dwa dni. Na początku przez pierwszy tydzień mojego czucia co chwilę się odzywał a teraz nie wiem czy zrobił się leniwy czy się rozepchal i ma znów dużo miejsca bo nie czuje go a rusza się na pewno bo za każdym razem tętno wyczuwalne jest z innej strony. Mam tak że. Jak sieci na środku nad pęcherzem to go bardziej czuje a i wtedy częściej chodzę do łazienki. To chyba musi być normalne :)
 
Ja tez dzisiaj połówkowe. Na nic moje stoickie podejście do życia. Staram się zachować spokój, ale średnio mi wychodzi.

W dodatku pół nocy nie spałam a jak juz usnęłam to miałam koszmary. Śniło mi się, ze przyjechałam na badanie wcześniej - piec godzin czekałam pod gabinetem, a wizytę odwołali trzy minuty przed czasem. Poza tym Panie z rejestracji oskarżyły mnie o jedzenie w przychodni bułki grahamki i zapowiedziały donos :p
Ech co za głupia moja głowa!
 
reklama
Do góry