reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A ja zaczyna plaic na brazowo...zauwazylam w trakcie wymiotow bo wtedy nie trzymam moczu... Wiec podejrzewam ze wszystko juz stracone... [emoji22]

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
reklama
A ja zaczyna plaic na brazowo...zauwazylam w trakcie wymiotow bo wtedy nie trzymam moczu... Wiec podejrzewam ze wszystko juz stracone... [emoji22]

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
Nic nie jest stracone!!!! Musisz być dobrej myśli!!! Ze mnie leje się jak z kranu, ale puki dzidzia jest w brzuchu to mam nadzieję, że mimo wszystko zaraz wszystko się ułoży.

cb7wyx8d867elviu.png
 
Starszak śpi a młodszy w brzuchu znowu domaga się jedzenia... Ciągle mnie ssie.
W pierwszej ciąży miałam termin na koniec miesiąca to na forum wszystko mnie wyprzedzalo :)

Majka biorąc pod uwagę długie oczekiwanie na wizyty to już bym się zapisała. Tak że jak dostaniesz wyniki odrazu będziesz mogła iść na wizytę skonsultować diagnozę z innymi lekarzami.

Ponawiam pytanie do mam starszakow może tym razem ktoś zauważy :p dajecie witaminę D?
 
Dziewczyny ja juz po [emoji4][emoji4][emoji4]
Nasiedzialam się tam , kasę wydałam, ale.... zacytuję mojego giną : człowiek żywy sztuk jeden [emoji38][emoji38][emoji38]
Dostałam duphaston na wszelki wypadek po moich przejściach i jestem dobrej myśli. Dziękuję za wszystkie kciuki [emoji11]

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
Super wieści !! Gratulacje !

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Michalina, a ja Ci odpisałam :) widocznie umkneło Twojej uwadzę. Podaje mojej dwu latce 2 krople vigantolu od kąd skończyła rok, a wcześniej podawałam jej 1 kroplę. 2 krople=1000 jednostek.
Sama mam duży niedobór i biorę 5000jednostek

cb7wyx8d867elviu.png
 
Anulka super wieści gratuluję!

Milka ja bym na Twoim miejscu pojechała na izbę przyjęć sprawdzić co się dzieje.

Michalina tak ja mojemu połtoraroczniakowi sumpelentuje d3 Devikap na receptę jedna kropla ma 500 jednostek daje ok 5 dziennie daję troszkę więcej bo dodaję mu do wieczornego mleczka w często bywa że coś tam zostawia.

svchs65gg8talrm7.png
 
Anulka super wieści gratuluję!

Camel ja bym na Twoim miejscu pojechała na izbę przyjęć sprawdzić co się dzieje.

Michalina tak ja mojemu połtoraroczniakowi sumpelentuje d3 Devikap na receptę jedna kropla ma 500 jednostek daje ok 5 dziennie daję troszkę więcej bo dodaję mu do wieczornego mleczka w często bywa że coś tam zostawia.

svchs65gg8talrm7.png



svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Do góry