reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wionatq kochana,ale przecież dzisiaj położna sprawdzała serduszko??
A ruchów w ogóle nie czujesz?

Sprawdzila ale Pan doktor ze względu na gorączkę chciał żebym poszła na dokładne ktg i w razie jakichś wątpliwości miał mnie skierować na USG ale zostałam już zawrócona przy ktg.. A re ruchy jakoś cisza. Ale mały musi się ruszać bo teraz był po prawej stronie nie wiem dlaczego tak się dzieje ze w ogóle tego nie czuje nagle..
 
reklama
Sprawdzila ale Pan doktor ze względu na gorączkę chciał żebym poszła na dokładne ktg i w razie jakichś wątpliwości miał mnie skierować na USG ale zostałam już zawrócona przy ktg.. A re ruchy jakoś cisza. Ale mały musi się ruszać bo teraz był po prawej stronie nie wiem dlaczego tak się dzieje ze w ogóle tego nie czuje nagle..

Rozumiem,brak słów na nich... nie martw się na pewno z maluszkiem w porządku,serduszko ładnie bije :) może ma leniwy dzień,albo fika a Ty nie czujesz bo ma jeszcze dużo miejsca :)
 
Rozumiem,brak słów na nich... nie martw się na pewno z maluszkiem w porządku,serduszko ładnie bije :) może ma leniwy dzień,albo fika a Ty nie czujesz bo ma jeszcze dużo miejsca :)

Tak musi być. Może łożysko mi zmienilo położenie jakoś.. Najważniejsze dla mnie jest te serduszko bijące. Dla mnie to dziwne było bo dokładnie od 12 jak poczulam ruchy to było codzienne i takie naprawdę dość wyraźne że byłam zdziwiona aż a tu nagle nic dłuższy czas. Jeszcze skurcze wczoraj dziś gorączka i wszystko od głowy mi przychodziło.. Ale trudno muszę się wykurowac uspokoić i czekać aż malutki znowu nabierze energii :)
 
a na tym etapie ciąży w ogóle da sie zrobić ktg?

Pan doktor który mnie kierowal chyba nie bez powodu to robił.. W szpitalu w którym on pracuje takie badanie może zrobić każda ciężarna kiedy chce za 10 zł i w tym ma też konsultacje z lekarzem. Z tego co mówił aktualnie jego żona też jest w ciąży więc raczej się na tym zna i interesuje bardziej.
 
Pan doktor który mnie kierowal chyba nie bez powodu to robił.. W szpitalu w którym on pracuje takie badanie może zrobić każda ciężarna kiedy chce za 10 zł i w tym ma też konsultacje z lekarzem. Z tego co mówił aktualnie jego żona też jest w ciąży więc raczej się na tym zna i interesuje bardziej.
ok ok ja tylko pytam, bo w zaawansowanej ciąży to wiem ze podstawa, a wcześniej mnie po prostu zaciekawiło
 
ok ok ja tylko pytam, bo w zaawansowanej ciąży to wiem ze podstawa, a wcześniej mnie po prostu zaciekawiło

W porządku ja też nie widziałam :) ale teraz nawet szukałam na różnych stronach i nawet wypowiadala się jakaś kobieta która w 16 tygodniu miała. Inna pisała o 20 wiec w razie potrzeby najwidoczniej powinni robić :)
 
Cześć, nadrobiłam Was :) ostatnio jakoś nie wiedziałam co pisać i jakoś tak zleciało.

O położnych - w szpitalu, gdzie chcę rodzić pracuje moja położna środowiskowa, liczę że na nią trafię przy porodzie. Ale nie będę płacić specjalnie za położną, podobno opieka tam jest bardzo dobra i mąż będzie ze mną do pomocy. A kasę za położną wolę wydać na lepszy wózek.

Dzisiaj poszłam z przyjaciółką na warsztaty Bezpieczny Maluch [emoji5] ogólnie jedno wielkie lokowanie produktów, ale było o pierwszej pomocy niemowlęciu i o fotelikach samochodowych wiec nie żałuję. I dostałam torbę próbek, nawet butelkę Avent!
1485303497-aaaaaa.jpeg


0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Raczej małe szanse żeby niechcacy zerknął jak będzie stał przy twojej głowie, jak mój przy samym parciu już. Uu nas w szkole rodzenia mowili ze nawet ma tam stać i już, bo mąż nie jest od zaglądania tylko od trzymania nas za rękę.

m3sxyx8dzur8ghzn.png

To zależy od tego jak rodzisz. Ja rodziłam aktywnie. W sensie chodziłam, a przy partych kucałałqm przy drabinakach. I on przy mnie cały czas. Tez chciałam, żeby nie zaglądał, ale on raczej z tych ciekawskich i bez granicy obrzydliwości. Nawet pozwoliłam mu główkę dotknąć przy jednym partym choć sama nie chciałam [emoji23] Dopiero pózniej się przemogłam i faktycznie uwierzyłam , ze to nie bajka i faktycznie tam ktoś się pcha na świat [emoji38]


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
Hej dziewczynki [emoji3]

Będę rodzic w szpitalu gdzie opinie o opiece polozniczej są bardzo dobre. Już tam rodziłam bez wykupionej położnej i traktowana byłam rewelacyjnie. Gdybym nie była pewna opieki to może bym się skusiła. Myślę natomiast o osobnym pokoju na czas pobytu tylko dla mnie, męża i dziecka. Mąż mógłby zostać wtedy z nami na noc, poza tym większa swoboda, osobna łazienka itd, z tym że 800 zł.

Bellax ja właśnie też wolałam zostać sama z mężem podczas porodu. Położna przychodziła co pół godzinki, badała, pytała i sobie szła. Ja sobie pomału rodziłam w spokoju. Teraz też bym tak chciała [emoji4]


Dziewczyny jestem wkurzona [emoji35] kupiłam na olx leżaczek tiny love od kobity. Poprosiłam żeby wysłała za pobraniem. Zapłaciłam jej 20 zł za przesyłkę i miała wysłać. Tymczasem nie odpisuje na smsy i nie odbiera telefonu [emoji21] kurde jak tu ludziom ufać? Jeszcze prosiła żebym przelała pieniądze za wysyłkę bo już raz ja kiedyś ktoś oszukał.....



7v8rikgn6c3m2w2o.png
Na olx niestety bardzo czesto tak bywa....kupuje jedynie z okolic i wczesniej prosze o adres ze podjade sobie zobaczyc..na allegro masz dowody zakupu mozna isc na policje itd a olx no niestety mniej bezpieczne

 
Do góry