reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Heda bardzo wspolczuje :( a nic sie nie da poradzic z tymi bolami?

Ja dzis bylam na gieldzie z mezem, wracajac wjechalismy do sklepu z ogromna ilosci wozkow i wymacalam sobie ten nasz. O 11.10 bylam w domu i do 14 spalam [emoji5]



 
reklama
Wrocilam właśnie z warszawy id znajomych i padam. Jednak calonocne siedzenie nie jest juz dla mnie bo nie dosc ze wyglada jak trup to tak tez sie czuje. Ale fajnie bylo na chwike zapomnieć i swoich zmartwieniach.

Moje malenstwo mam wrażenie ze czuje juz regularnie. Wczoraj to nawet podskoczylam ze zdziwienia bo czulam jak sie przekreca[emoji7]

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na 11.00:-)

Z tymi bólami koniecznie trzeba coś zrobić. Najlepiej wizyta u ortopedy. Ja tez mam dyskopatię i mam zlecone ćwieczenia korekcyjne i masaże. Jakoś daję radę :-)
Zobaczymy co mi w szpitalu powiedzą. Do wczoraj było ok. Ale jedna z dziewczynek zmieniła pozycję i uciska na kręgosłup więc pewnie dlatego ten ból... Teraz przydało by się zmusić maleństwo do zmiany pozycji.

Do tego 10 kupa czasu jeszcze. Ja mam po drodze jeszcze norweskie USG połówkowe właśnie we wtorek. To od razu popytam o mój kręgosłup.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tam jeszcze mnie brakuje,dziewczynka to juz 17 nasta

Napisz pozostałe dane rowniez do mnie na wiadomość prywatna.
Dzieki.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
Do góry