reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Heda trzymam mocno kciuki wszystko będzie dobrze!!!!
Ja też przeżyłam dwa poronienia pod koniec 1 trymestru i niby lekarze mówią że każda strata boli tak samo mocno ale ja wiem że późniejszej straty bym poprostu nie przeżyła....

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
A ja znów poczulam moja rybkę:) [emoji7] oczywiście jak przycisnelam rękę do brzucha to czułam w środku:) wczoraj też mi tam plumkał mąż siedział i dotykał ale nie czuł. I tak mi przykro się zrobilo że ja czuję a on jeszcze nie...
To na bank musi być to ! :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
A ja znów poczulam moja rybkę:) [emoji7] oczywiście jak przycisnelam rękę do brzucha to czułam w środku:) wczoraj też mi tam plumkał mąż siedział i dotykał ale nie czuł. I tak mi przykro się zrobilo że ja czuję a on jeszcze nie...
To na bank musi być to ! :)

p19u9jcg81ehxczt.png

Ja też już czuję taką rybkę/bulgotanie! :D mąż też mi kładzie rękę z nadzieją że poczuje ale chyba jeszcZe za wcześnie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry