reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Emkamat a co będą robili w szpitalu?? Leki?? Kropliwki?? Co??

Jestem, w pn jadę zrobić jeszcze badania- jak miałam pobierana teraz krew to nie byłam na czczo i to mogłozafalszowac wyniki, mają mnie też konsultować w sprawie tego ciśnienia jeszcze bo mimo brania dopegytu ono nadal albo jest za niskie albo skacze jak pojebane.
Niewiele mi powiedział, mówił coś o patologii, kroplowkach, lekach. dla mnie to taki szok, ze nie wiele dotarło. w necie jak czytam to same skrajności znowu. na razie mam nadzieję, ze w pn wyniki wyjdądobre i znowu się okaże że to fałszywy alarm tak jak z tym zatruciem- mocz wyszedł ok.
Na razie mąż żeby mi poprawić humor to kupiliśmy wózek i zaklinamy rzeczywistość ;)
 
reklama
1483176601-aaaaaa.png


Na rozweselenie coś dla nas na dzisiejszą noc ;) ja już mam truskawkowy ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Jestem, w pn jadę zrobić jeszcze badania- jak miałam pobierana teraz krew to nie byłam na czczo i to mogłozafalszowac wyniki, mają mnie też konsultować w sprawie tego ciśnienia jeszcze bo mimo brania dopegytu ono nadal albo jest za niskie albo skacze jak pojebane.
Niewiele mi powiedział, mówił coś o patologii, kroplowkach, lekach. dla mnie to taki szok, ze nie wiele dotarło. w necie jak czytam to same skrajności znowu. na razie mam nadzieję, ze w pn wyniki wyjdądobre i znowu się okaże że to fałszywy alarm tak jak z tym zatruciem- mocz wyszedł ok.
Na razie mąż żeby mi poprawić humor to kupiliśmy wózek i zaklinamy rzeczywistość ;)
Co to wam się dzieje kurczę
Laski trzymajcie kciuki... Mam krwotok leże w szpitalu....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Wchodzę na forum a tu [emoji20] matko babeczko trzymaj się nie wolno ci źle myśleć, trzeba pozytywnie, jesteś my z Tobą dawaj znać!
Nie jestem ani silna ani dzielna dziewczyny. Mam męża który był dla mnie ogromnym wsparciem i ciągnął mocno do góry mimo tego że sam wyglądał jak wrak człowieka, nie wiem co musiał czuć sprzątająca w domu wszystkie rzeczy, składał łóżeczko, sciagal imię że ściany, ja weszłam do domu w którym nie było śladu że czekaliśmy na dziecko. Nigdy też o tym nie rozmawialiśmy.
Po tym wszystkim kiedy leżałam na sali przyszła położna i spytała "co teraz??" "musimy się spotkać jeszcze na porodowce" powiedziałam że nigdy już nie będę w ciąży a ona mówi "słonko, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wiele jesteśmy w stanie unieść" dopiero dotarło do mnie ze ta kobieta musiała przejść wiele a ma dwójkę dorosłych dzieci. Zawsze mówiliśmy że dzieci mieć już nie będziemy. A los Nas zaskoczył i zdecydował za Nas. Cieszę się, ale nie swiruje. W tamtej ciąży źle się działo od pierwszych tygodni, ciągle coś, wiele łez i strachu, wizyty co tydzień co dwa. A nie uchronilam się, nie dałam rady. Kiedy napisałam lekarzowi co się stało, zadzwonił spytał i mówi "***** nigdy nie prowadziłem tak ciąży, nigdy, a i tak coś poszło źle" wiele łez wylalam, podnosiłam się z dna, dosłownie z dna. Do dziś oboje ryczymy na cmentarzu. Każda strata boli. Ale kiedy matka widzi swoje maleństwo, dotyka je, boli jeszcze bardziej. Skąd wiem?? Bo dotknęło Nas jedno i drugie.

No, wyglądałam się. Przepraszam!!
Zwyłam się z rana [emoji37] nigdy przenigdy nie chciałabym czuć się jak ty to straszne co przeszlaś, cudowne jest jednak to że masz wspaniałego męża w taki h chwilach najbardziej się to docenia ... a teraz będziesz miała różowego dzidziunia i już nic nigdy nie będzie w stanie cię złamać

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emkaa 34tc

Emkamat, oczywiście to gowno też miałam ale dostałam około 30 tc. Wyniki miałam troche podwyższone ale mnie swedziala łapki i stopy. Leczyli mnie Ursopolem i wyniki wracamy do normy. Zaraz napiszę Ci pv

Dziewczyny dziękuję.
 
Hej Dziewczyny:)

Na razie tylko przyglądałam się temu co piszecie, ale postanowiłam w końcu się odezwać:)

Cieszę się, że większość z nas co wizytę słyszy same dobre wieści.
A za Te, które zmagają się z jakimiś problemami trzymam mocno kciuki!!!!! Będzie dobrze!!! :)

Ja zaczynam 18 tydzien dzisiaj, to moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie nowością! W środę byłam na wizycie, lekarz potwierdził płeć- będzie Pola!:)

Pozdrawiam!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Heda skoro maluszki oki to mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Moze to sygnał ostrzegawczy dla ciebie i twojego organizmu.

 
Do góry