reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dobrze Cię rozumiem, tylko u nas wyglądało to wczoraj i w nocy tak: synek ma 20 mcy, nebud cała ampułka, berodual 8 klropel, nie pomogło, za godzinę, ventolin wziewnie i flixsotide...nie pomogło i tutaj bałam się o pracę serca, bo wiadomo przyspieszają...i decyzja dać nebud czy szpital z sercem na ramieniu i synkiem śpiącym u mnie na rękach, znowu dam nebud...dobra dałam, zaczął się dławić wydzieliną i bardzo płakać, no to go nosiłam 13 kg truliłam i nosiłam, w końcu odruch wymiotny i ulga...wyciszyło się, pierwsza godzina obudziłam się znowu chyrczy, ale już luzik bo za dwie godziny mogę dać berodual, a tu doszła gorączka, mały nie chciał brać leku bo go buzia paliła...dało rade o trzeciej już dusi, znowu inhalacja nebud berodual...chyrczało, chyrczało, zazwyczaj 10 min i działa a tu godzina i dopiero więc stres dla mnie wielki :( rok temu w listopadzie trafił w stanie ciężkim do szpitala, nikt mi nie wieżył, że jest z nim bardzo xle aż nie sprawdzili poziomu tlenu, a dziecko przez ręce leciało, dwa dni go rozkurczali i nie mogli...więc ja się inhalacji nie boję, znam je aż za dobrze, ale czasem boję się o jego serduszko :/ i trzeba wybierać mniejsze zło
Biedulek[emoji53]

 
reklama
Rybcia współczuję ale będzie dobrze!!
Anra chyba każda z Nas wolałaby naturalne sposoby, niestety też taka mądra teraz byłam i dostałam takiego stanu zapalnego że boli do dziś.
 
Dobrze Cię rozumiem, tylko u nas wyglądało to wczoraj i w nocy tak: synek ma 20 mcy, nebud cała ampułka, berodual 8 klropel, nie pomogło, za godzinę, ventolin wziewnie i flixsotide...nie pomogło i tutaj bałam się o pracę serca, bo wiadomo przyspieszają...i decyzja dać nebud czy szpital z sercem na ramieniu i synkiem śpiącym u mnie na rękach, znowu dam nebud...dobra dałam, zaczął się dławić wydzieliną i bardzo płakać, no to go nosiłam 13 kg truliłam i nosiłam, w końcu odruch wymiotny i ulga...wyciszyło się, pierwsza godzina obudziłam się znowu chyrczy, ale już luzik bo za dwie godziny mogę dać berodual, a tu doszła gorączka, mały nie chciał brać leku bo go buzia paliła...dało rade o trzeciej już dusi, znowu inhalacja nebud berodual...chyrczało, chyrczało, zazwyczaj 10 min i działa a tu godzina i dopiero więc stres dla mnie wielki :( rok temu w listopadzie trafił w stanie ciężkim do szpitala, nikt mi nie wieżył, że jest z nim bardzo xle aż nie sprawdzili poziomu tlenu, a dziecko przez ręce leciało, dwa dni go rozkurczali i nie mogli...więc ja się inhalacji nie boję, znam je aż za dobrze, ale czasem boję się o jego serduszko :/ i trzeba wybierać mniejsze zło

Jejku, biedny maluszek[emoji53] a miałaś takie zalecenie, żeby dawać tyle dawek? U nas nawet w Szpitalu nie dają tylu leków, ale nie znam się na tym. Ja do nebbudu i berodualu zawsze dodaje kilka kropelek soli fizjologicznej. A jeśli dalej nie pomaga to robię jej takie długie inhalacje z soli. Nigdy nie było takiej sytuacji , żeby nie pomogło.

w57vxzkr0voyai9q.png
 
Cześć Dziewczynki:)

Zdrówka chorowitkom, mam nadzieję że dziś czują się już lepiej?

Zadzwonili do mnie wczoraj z przychodni, że mój gin chory i przełożona wizyta na następny czwartek. Więc sobie jeszcze trochę poczekam, ale będzie już 17 tc to może już coś będzie widać - czy chłopak czy dziewczynka:)



Ja też będę miała cc i jestem spanikowana. Tzn. byłam... bo znalazłam na fb grupę Cesarskie Cięcie i laski bez owijania w bawełnę opowiadają co i jak.. mi to pomogło przybliżyć jak cc rzeczywiście wygląda. Oczywiście są różne doświadczenia - jedne miały ok, inne fatalne. Ale trzeba być dobrej myśli, że trafimy do tej pierwszej grupy.



Daj znać jak ten masaż wyglądał - w jakiej pozycji był robiony. Jestem ciekawa bo w styczniu zaczynam serię 10 masaży na kręgosłup:-)
jasne ;) też dostałam skierowanie na 10, ale moja mama się nie zgodziła na nfz, więc ide prywatnie do babki z uprawnieniami do masażu kobiet ciężarnych ^^ Mam nadzieję że będzie przyjemnie ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Proszę zanotować termin 25.06 płeć: dziewczynka [emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176] doczekałam się niech zdrowo rośnie moja kruszynka

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje z całego serca [emoji4][emoji9]

w57vxzkr0voyai9q.png
 
Proszę zanotować termin 25.06 płeć: dziewczynka [emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176] doczekałam się niech zdrowo rośnie moja kruszynka

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje [emoji8]

w4sqskjodfythnd7.png
 
reklama
Dziękuję dziewczyny wyłamane jak głupia, niby wiem że jeszcze z jedno USG trzeba będzie potwierdzić na połówkowy mi jak się da ale bardzo dokładnie żabę widziałam u synów na tym etapie zawsze siusiak duży jak armata [emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry