reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
Cześć, chciałabym się przywitac :). Jestem Karolina, mam prawie 33 lata i dziś zrobiłam test ciążowy, okres spóźnia mi się dwa dni, test wyszedł pozytywny. Nie mam za bardzo koleżanek, więc nie mam też się kogo poradzić. Kiedy powinnam udać się do ginekologa, czy powinnam zrobić jakieś badania przed tą wizyta, mam też niedoczynność tarczycy, do Endo jestem zapisana za jakieś kilka miesięcy.. nie wiem czy powinnam zwiększyć dawkę leku .... Jestem totalnie w szoku, że taka szybko się to stało...
 
Cześć, chciałabym się przywitac :). Jestem Karolina, mam prawie 33 lata i dziś zrobiłam test ciążowy, okres spóźnia mi się dwa dni, test wyszedł pozytywny. Nie mam za bardzo koleżanek, więc nie mam też się kogo poradzić. Kiedy powinnam udać się do ginekologa, czy powinnam zrobić jakieś badania przed tą wizyta, mam też niedoczynność tarczycy, do Endo jestem zapisana za jakieś kilka miesięcy.. nie wiem czy powinnam zwiększyć dawkę leku .... Jestem totalnie w szoku, że taka szybko się to stało...
Hej. Zajrzyj na pierwszą stronę tego wątku, bo trafiłaś w złe miejsce. My tutaj często latami staramy się o ciążę i spora część z nas nigdy nie widziała dwóch kresek na teście.
 
przytulam 🤗
to rzeczywiście duża różnica wieku u Twojej siostry a jednak jak widać można sobie i z taką szczęśliwie życie ułożyć ☺️
oczywiście że tak, dlatego dla mnie wiek to tylko liczba i mi nie przeszkadza jak u jakiejś pary jest różnica 20 lat, najważniejsze że się kochają ☺️ i u was też zaświeci słoneczko 😍 trzymam mocno kciuki
 
Cześć, chciałabym się przywitac :). Jestem Karolina, mam prawie 33 lata i dziś zrobiłam test ciążowy, okres spóźnia mi się dwa dni, test wyszedł pozytywny. Nie mam za bardzo koleżanek, więc nie mam też się kogo poradzić. Kiedy powinnam udać się do ginekologa, czy powinnam zrobić jakieś badania przed tą wizyta, mam też niedoczynność tarczycy, do Endo jestem zapisana za jakieś kilka miesięcy.. nie wiem czy powinnam zwiększyć dawkę leku .... Jestem totalnie w szoku, że taka szybko się to stało...
hej, gratulacje. Ale myślę że powinnaś zajrzeć na lutowe mamy i tam dziewczyny ci szybciej odpowiedzą na te pytania 😉
 
Hej. Zajrzyj na pierwszą stronę tego wątku, bo trafiłaś w złe miejsce. My tutaj często latami staramy się o ciążę i spora część z nas nigdy nie widziała dwóch kresek na teś

hej, gratulacje. Ale myślę że powinnaś zajrzeć na lutowe mamy i tam dziewczyny ci szybciej odpowiedzą na te pytania 😉
Dziękuję za podpowiedź i przepraszam że zlym miejscu napisalam :(
 
Z mamy strony to zdecydowanie pieprzenie. Ale rozumiem @Kejcik bo sama miewam podobnie. Czuję się gorsza, bo "wszyscy" mogą a ja nie. I jeszcze to takie magiczne myślenie. Moja Mama mi kiedyś powiedziała (jak jeszcze brałam tabletki anty, ale już powoli myśleliśmy o odstawieniu), że mam się zastanowić, bo później jak mi się zachce dziecka to może być problem. I teraz nie może mi wyjść to z głowy...
To powiem Wam, że ja wyszłam za mąż a moja sąsiadka jak jej corka urodziła a ja w planie nawet jeszcze nie miałam tego (24 lata) powiedziała o mnie ( nie znając szczegółów z mojego życia) " skoro tyle lat tabletki anty stosuje, może nigdy nie urodzi"
Rok pozniej zaplanowaliśmy i pyk 1 po 2 i nawet 3 jest. A durna sąsiadka nadal durna. Nie wierzcie w glupie gadanie - to tylko wypowiadanie bzdur bezmyślnie.
 
reklama
To powiem Wam, że ja wyszłam za mąż a moja sąsiadka jak jej corka urodziła a ja w planie nawet jeszcze nie miałam tego (24 lata) powiedziała o mnie ( nie znając szczegółów z mojego życia) " skoro tyle lat tabletki anty stosuje, może nigdy nie urodzi"
Rok pozniej zaplanowaliśmy i pyk 1 po 2 i nawet 3 jest. A durna sąsiadka nadal durna. Nie wierzcie w glupie gadanie - to tylko wypowiadanie bzdur bezmyślnie.
Ludzie są okropni. Zawsze się muszę wpierdalać w cudze sprawy. Czy ich życie jest aż tak mało interesujące?
 
Do góry