reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

Co skutecznego na zajady?
Polecam. Moje odkrycie roku, jak mi żadne witaminy nie pomagały na spore pęknięcie ust a to cudo pomogło z miejsca 🙈. Ma tam w sobie jakiś jeden składnik, które inne nie mają.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230618_211312_Hebe.jpg
    Screenshot_20230618_211312_Hebe.jpg
    152,3 KB · Wyświetleń: 54
reklama
My dziś mieliśmy świętować urodziny teściowej, ale jakaś drama wyszła, wiec Mężu cały dzień ogarnia rodzinkowe sprawki, a ja bylam na treningu i rowerku.

A ze jestem 10dc, czyli w najlepszych 2 tyg w cyklu, to mam dużo energii do działania, na treningu dużo siły i chęci.

A jutro idę pierwszy raz na hennę brwi i rzęs i się stresuje :p a w piątek fryzjer mi lekko schrzanił farbę; bo źle ja dobrał do odrostów.

I mam ochotę wykorzystać podejrzenie infekcji, by podejrzeć jajniki :p ale w sumie lepiej mi bez tej obsesji „jest owu, musi być seks”, a seks w miarę regularnie wychodzi bez obsesji… wiec może nie będę tego psuć :p
Jesteśmy idealnie zsynchronizowane. U mnie tez 10 dc i tez fajnie sex naturalnie sobie wpada, choć wiem, że od 22.05 do 25.05 będzie taka mała presja, by nie pominąć tych dni 😁😅😉
 
Aż z ciekawości sprawdziłam sobie, kiedy moja fasola się urodzi i wychodzi mi 14 marca... u nas w rodzinie jest wysyp baranów, więc bardzo możliwe! Tata urodził się 23 marca, brat 24.03 i drugi brat 27.03. Marzec jest mój 🤞
Mi wychodzi na samym początku marca (3-4.03). Ale ja tam patrzę na to z uśmiechem, z 2 sexów w cyklu to mogę pomarzyć o sukcesie.... smutne ale prawdziwe.
 
reklama
Aż z ciekawości sprawdziłam sobie, kiedy moja fasola się urodzi i wychodzi mi 14 marca... u nas w rodzinie jest wysyp baranów, więc bardzo możliwe! Tata urodził się 23 marca, brat 24.03 i drugi brat 27.03. Marzec jest mój 🤞
U mnie mąż 25.03, brat 28.03 i tata 09.04, więc baranów w rodzinie u nas pod dostatkiem 😂🐏
 
Do góry