reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czekając na pierwsze maleństwo:)

reklama
Ja właśnie nie chciałam czekać na wszystko - pierwsza ciąża jak ja byłam na 5 roku, mąż też na studiach, ja pracowałam na czarno, mąż miał tylko stypendium, nie byliśmy małżeństwem i nie mieszkaliśmy razem, ale wiedzieliśmy, że wszystko się samo ułoży :-D Co prawda mieszkamy z moimi rodzicami, ale oni na górze, my na dole, oboje mamy pracę, żyjemy sobie normalnie, więc decyzja o dziecku na spontanie była jak najbardziej trafiona :-D
 
Ja swoją pierwszą ciążę poroniłam w 12 tygodniu, jak się później okazało przez chorą tarczycę o czym nie wiedziałam, na drugą czekaliśmy 6 miesięcy - urodził się Aleksander, trzecia ciąża pojawiła się od razu jak się postaraliśmy - urodził się Franciszek, a teraz czwarta ciąża pojawiła się też od razu - oczekujemy maleństwa :)
 
O jak fanie,ze tyle nas tu jest :)
Któraś zaproponowala stworzenie listy .Mysle,ze to super pomysl np Nick,termin porodu,miejscowosć?
Pasowałoby Wam tak?
To ja zacznę
Zoey-Szczecin-termin na 1.02.2015 :)
 
goferek-Wrocław- termin na 4 stycznia (w niedzielę napiszę dokładniejszą datę, bo jutro idę do lekarza, ale prosto po wizycie wyjeżdżam na 4 dni).
 
Ja będąc panienką (jeszcze) trafiłam do szpitala z zapaleniem wyrostka robaczkowego. Przy okazji okazało się, że mam endometriozę i musieli mi usunąć jeden jajnik. Świat mi się wtedy zawalił... od w sumie 4 lat nie słyszałam od lekarzy nic innego jak tylko "jak nie teraz dziecko to raczej już nigdy" i zaczęła się walka... i dopiero teraz (kiedy już z mężem myśleliśmy o in vitro) udało się tak po prostu... Normalnie nadal jestem w szoku...
 
Dziewczyny taka lista z terminami już została założona na wątku głównym, doggi się tym zajmuje, więc proszę nie dublujcie, bo to bez sensu.
 
reklama
Ja chciałam w głównym zadeklarować się jak ędę pewna, jeżeli innym nie przeszkadza to zostałaym przy dwóch listach :)
 
Do góry