reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cycowe mamy :)

reklama
A czy karmicie jeszcze na żądanie czy macie już jakieś w miarę stałe pory? Bo u nas to raczej jest pełen spontan. Jedynie w nocy je zwykle ok. 2-3 i potem o 6. A w dzień to jak jej się spodoba.
Ja tak średnio już na żądanie, bo gdyby tak było to by mi wisiał przy cycu cały dzień czysto rekreacyjnie. Minimalnie co 2 godziny, chyba, że jadł bardzo krótko i nie dojadł to oczywiście daje dokładkę paręnaście minut po karmieniu :) Potem zabawiam go ile wlezie, ew. dam troche wody/herbatki - wicej niz 20ml i tak nie pije, aż minie co najmniej 2h. Bo efekt tego, ze jadł kiedy chcial byl taki, ze ciagle jadl mleko drugiej fazy (trzeba w koncu chociaz z 30 minut dac cycom odpoczynku,zeby znow bylo wodniste) i mial ciagle zaparcia. Od przedwczoraj zaczelam go przetrzymywac i dzis od razu poszła super wielka kupa :-)

Dziewczyny ja karmię piersią i dopajam na noc butlą i jeszcze okresu nie dostałam :/ czy jest tu jakaś dziewczyna co ma podobnie ?
Ja dostałam jeden jak byłam 8 tyg po porodzie, od tamtego czasu nic. Zbiera mi się juz od paru dni (czuje to, bo zaczynam ekscesy odwalać humorzaste) , ale nie chce jakoś przyjść, wczoraj tylko jakies plamienie dostałam i przeszlo po paru godzinach... Madziarena jak Cie to bardzo martwi to zawsze mozesz podskoczyc do dżinka :-) Ja się wybieram niedługo właśnie na cytologię, bo na wizycie popołogowej było jeszcze za wcześnie.
 
Nie Kopciuszku :) nie podejrzewam tylko dziwne to troszkę mi się wydaje :) a co sądzicie o dawaniu butli na noc???/ ja nie mam pojęcia czemu tak jest, żew nocy mam cycki jak balony aż pękają a w dzień nie moge młej nakarmić bo raz jak jej podam to sie napije ale za 3 godz. jak chce to już jest mało potem jeszcze mniej i wychodzi, że na noc musze dać butle a znowu w nocy ze mnie się leje :/
 
Ja tak średnio już na żądanie, bo gdyby tak było to by mi wisiał przy cycu cały dzień czysto rekreacyjnie. Minimalnie co 2 godziny, chyba, że jadł bardzo krótko i nie dojadł to oczywiście daje dokładkę paręnaście minut po karmieniu :) Potem zabawiam go ile wlezie, ew. dam troche wody/herbatki - wicej niz 20ml i tak nie pije, aż minie co najmniej 2h. Bo efekt tego, ze jadł kiedy chcial byl taki, ze ciagle jadl mleko drugiej fazy (trzeba w koncu chociaz z 30 minut dac cycom odpoczynku,zeby znow bylo wodniste) i mial ciagle zaparcia. Od przedwczoraj zaczelam go przetrzymywac i dzis od razu poszła super wielka kupa :-)


Ja dostałam jeden jak byłam 8 tyg po porodzie, od tamtego czasu nic. Zbiera mi się juz od paru dni (czuje to, bo zaczynam ekscesy odwalać humorzaste) , ale nie chce jakoś przyjść, wczoraj tylko jakies plamienie dostałam i przeszlo po paru godzinach... Madziarena jak Cie to bardzo martwi to zawsze mozesz podskoczyc do dżinka :-) Ja się wybieram niedługo właśnie na cytologię, bo na wizycie popołogowej było jeszcze za wcześnie.

U mnie @ byl po 5 tyg od porodu i teraz tez nic:no:i tez juz myslalam ze wstreciucha przyjdzie bo czulam sie tak jak y piszesz a jej nie ma i nie ma:-Djak bylam u gina to jajniki czyste wiec na @ sie nie zanosi;-)i dobrze:tak:jakos nie tesknie za nia:-D
 
Dziewczyny ja karmię piersią i dopajam na noc butlą i jeszcze okresu nie dostałam :/ czy jest tu jakaś dziewczyna co ma podobnie ?

Ja karmię tylko piersią i jeszcze nie miałam i czuję, że szybko nie będzie ;-).

50 min??
mój jak jadł ok 10-15 to myślałam, że wieki je :-) Teraz tak 5 a raz na dzień i w nocy wisi 10-15, chyba się musi poprzytulać ;-D
@

No 50 min. Dziś znowu tyle jadła! A 10-15 to by był dla mnie raj ;-).

Daniel też długo je, z 20 min.

Jak dla mnie to króciusieńko ;-).
 
Moja mała je króciutko często po 7-10 minut w nocy to samo.Za to w ciągu dnia chciałaby nawet co godzinę.Nie daje jej nic do picia ani wody ani herbatki.Okresu jak na razie nie mam i mam nadzieję ,że jak najdłużej
 
A czy karmicie jeszcze na żądanie czy macie już jakieś w miarę stałe pory? Bo u nas to raczej jest pełen spontan. Jedynie w nocy je zwykle ok. 2-3 i potem o 6. A w dzień to jak jej się spodoba.
ja karmilam Alanka tak co 2 godziny nw nocy budził ię tak po 1 o ok. 3-4 ale od paru dni wszystko mu się pomieszało w nocy budzi się co chwilkę a dziś jadł w dzień co 4 godz.
tak sobie myślę że jak dziś w nocy będzie się budził co 2 godz. to nie bede mu odrazu dawała cyca bo on ssie chwilunie i spi więc nie ma sensu bo głodny nie jest
 
reklama
Do góry