reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cycowe mamy :)

Wczorajszej nocy zaczął się małej katar.Zaraziła się od starszej siostry.Ssie gorzej niż zwykle rzuca się szczególnie w nocy.Odciągam fridą-lekarz dał tylko eurespal ale nim bardzo pluje.Czy podczas kataru karmicie normalnie czy może dajecie butlelką?
 
reklama
Ja karmię normalnie. Czasami zdarza się, że podam np. troszkę wody bo małemu w gardle zaschło od katarku. Do noska psikam sól morską i nasivin soft by udrożnić nosek by się lepiej jadło.
 
dzieki wielkie bo byłam dzis i zapomniałam sie spytac a mam jeszcze 2 tableteczki wiecv dokończe i koniec; bo zastanawiałam sie czy jak nie podaje nic innego jak cycuszka czy podaje sie moze dłuzej
 
Wczorajszej nocy zaczął się małej katar.Zaraziła się od starszej siostry.Ssie gorzej niż zwykle rzuca się szczególnie w nocy.Odciągam fridą-lekarz dał tylko eurespal ale nim bardzo pluje.Czy podczas kataru karmicie normalnie czy może dajecie butlelką?

Ja karmię piersią. My też psikamy wodą morską i odciągamy Fridą. W sumie jeszcze nie miała tak całkiem zatkanego nosa, ale na takie coś lekarz polecił Nasivin.

hej dziewczyny:-)
mam pytanko jak długo podaje się witamine K?

Dokładnie do końca 3-go m-ca. My już nie bierzemy.
 
help!!!

Laski ratunku. Jak nauczyć kaja jeść z butli mam avent- nie łapie; lovi- dławi się.
Nigdy nie dostawał z butli i teraz koszmar.
Chcemy wyjść z mężem do kina i nici.
Ewentualnie zabiorę go z sobą, tylko boję się, że się wystraszy w kinie (wiecie, głośno i ciemno)

help!!!
 
A może spróbujcie łyżeczką albo kieliszkiem.Nie wiem czy ten kto ma zostać z nim będzie się chciał tak męczyć.W kinie może faktycznie się przestraszyć .Nawet moja 4 letnia córka się przestraszyła.
 
reklama
łyżeczką pluje, strzykawką też wszystko wyplówa.
Kieliszkiem nie wiem jak :-/

Moje dzieci chodziŁy od 2 roku życia do kina ale nie w 4 mieś :-/
 
Do góry