reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Czyli dzidzia w normie? 🙂
Skoro cukry piękne to chyba już do końca ciąży możesz wcinać makarony 😁
A co do wagi to zawsze jest różnica na różnych wagach,dlatego pomiary lepiej porównywać, albo te z gabinetu,albo te z twojej prywatnej wagi.
Wszystko się podoba :)
Porównuje- tylko u mnie stoi 😅a u niej jest 1,2 kg do przodu. Fakt, że to w bluzce, bluzie i legginsach no ale bez przesady 💁

Oj to dopiero połowa ciąży, także ciekawi mnie ten 24-28 tc, obym za mocno nie cierpiała ✊🙂
 
reklama
Wszystko się podoba :)
Porównuje- tylko u mnie stoi 😅a u niej jest 1,2 kg do przodu. Fakt, że to w bluzce, bluzie i legginsach no ale bez przesady 💁

Oj to dopiero połowa ciąży, także ciekawi mnie ten 24-28 tc, obym za mocno nie cierpiała ✊🙂
Z punktu widzenia kobiety musimy przyjmować te niższe wartości na wadze 😁🤣czyli Twoja waga stoi 😁przecież nie będziemy sobie dodawać kilogramów z obcej wagi 🤔
Trzymam kciuki, żebyś nie musiała drastycznie zmieniać swojego jadłospisu 💪💪💪
 
Chcialam wam tu dzis zarzucic wynikiem, ale chyba dopiero w pn bedzie bo nadal w realizacji. A tu weekend wiec zapewne bedzie zas.
Ciezko mi dzis po tym turnee za wynikami i leze plackiem. Mam nadzieje ze nie odbije sie to na moim cukrze rano 🥴
 
Trzymam kciuki ❤️ Ja się zaczynam irytować trochę,bo mam często cukry pod 140 ,a nie jem nic innego 😏
Ale prawda jest,że coś podjadam ostatnio między posiłkami,bo mnie ciągnie. Muszę chyba ugotować gar jakiejś zupy,bo nie mogę już patrzeć na kanapki i tak chodzę i szukam .
 
Chcialam wam tu dzis zarzucic wynikiem, ale chyba dopiero w pn bedzie bo nadal w realizacji. A tu weekend wiec zapewne bedzie zas.
Ciezko mi dzis po tym turnee za wynikami i leze plackiem. Mam nadzieje ze nie odbije sie to na moim cukrze rano 🥴
To czekamy na info 🙂
Może nie będzie tak źle z tym porannym cukrem, ja też często mówię, że coś się odbije jutro rano na pomiarze, a tu w normie 🙂
 
Trzymam kciuki ❤️ Ja się zaczynam irytować trochę,bo mam często cukry pod 140 ,a nie jem nic innego 😏
Ale prawda jest,że coś podjadam ostatnio między posiłkami,bo mnie ciągnie. Muszę chyba ugotować gar jakiejś zupy,bo nie mogę już patrzeć na kanapki i tak chodzę i szukam .
Co podjadasz ?;)
 
Bardzo różnie 🙈 Nie zawsze zdrowo ,jakiś skyr z owocami,kanapkę ,orzechy,jak się trafia paluszki to garsc wpadnie,a to parę łyków jogurtu pitnego i ciągle trzustka pracuje i zaprzepaszcze wszystko :/ A dzisiaj to mam apogeum zjadłabym dwudaniowy obiad najchętniej,deser i jeszcze czymś dobrym popiła 😂
 
Trzymam kciuki ❤️ Ja się zaczynam irytować trochę,bo mam często cukry pod 140 ,a nie jem nic innego 😏
Ale prawda jest,że coś podjadam ostatnio między posiłkami,bo mnie ciągnie. Muszę chyba ugotować gar jakiejś zupy,bo nie mogę już patrzeć na kanapki i tak chodzę i szukam .
A może organizm domaga się tez innych składników, niż tylko to, co w kanapkach, stąd to podjadanie. Ale to znaczy, że nie jesz codziennie obiadu?
 
reklama
Do góry