reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
@gooskaw dzięki że pytasz, miałam :) ale staram się nimi nie przejmowac. Bardziej martwią mnie te z początku ciąży i dlaczego nikt nic wtedy nie powiedział.

Dzisiaj skończyłam pakować torbę do szpitala i jak prasowalam te wszystkie spioszki w kwiatki to tak rozmyślałam, że najważniejsze aby zdrowe się urodziło. I żeby w miarę szybko wyjść ze szpitala. Teraz mam też obawy związane o córkę 2.5 letnia. No jak ją tak zostawić. Nawet nie wiem czy są odwiedziny w szpitalach ale chyba tak?
 
Ja też toxo nie miałam i w pierwszej ciąży wszystko wyparzalam. Czy to jabłko czy marchewka, nawet dostałam nowa deskę do krojenia żeby mieć pewność że mięso nie było na niej krojone. W drugiej już nie mam czasu na takie coś. Chociaż raz jak zjadłam mielone to miałam wrażenie, że było różowe w środku to panikowałam. Dzisiaj czytałam o listeriozie i wiecie że nie można jeść oscypków? A ja po świętach trochę zjadłam bo rodzina z zakopca przywiozła i teraz jestem ciekawa czy to był taki prawdziwy niepasteryzowany czy nie 😯
 
Ja też się boje tej hemoglobiny glikowanej ale to bardziej przez to, że my robimy tylko te kilka pomiarów i nie wiemy przez większość czasu co się z tym naszym cukrem tak naprawdę dzieje. Jutro mam wizytę, jeny stresuje się.
 
Kochana ja się trzymam. Czekam właśnie w poczekalni u swojego ginekologa- zobaczymy co on powie. Wiecie jaki numer zrobiłam. Zamawiałam w piatek ostatnie rzeczy z wyprawki i zrobiłam tak że do koszyka wrzuciła wypełnienie liderki 120x90 a poszwe na kołdrę kupiłam innego rozmiaru 135x 100. Myślicie że to będzie masakra ?? Żeby oddawać ??

Poszwa bedzie za duza a kolderka bedzie jezdzic po niej. Zostaw sobie na pozniej a dokup mniejsza moze?
 
@gooskaw dzięki że pytasz, miałam :) ale staram się nimi nie przejmowac. Bardziej martwią mnie te z początku ciąży i dlaczego nikt nic wtedy nie powiedział.

Dzisiaj skończyłam pakować torbę do szpitala i jak prasowalam te wszystkie spioszki w kwiatki to tak rozmyślałam, że najważniejsze aby zdrowe się urodziło. I żeby w miarę szybko wyjść ze szpitala. Teraz mam też obawy związane o córkę 2.5 letnia. No jak ją tak zostawić. Nawet nie wiem czy są odwiedziny w szpitalach ale chyba tak?

Odwiedziny zazwyczaj w sezonie grypowym wstrzymuja tzn taki styczen luty wiec jesli nie masz takiego terminu to powinno byc spoko. Aczkolwiek dzieci nie wpuszczaja tak malych na wizyty.😔
 
Pierwsza jest cudowna !!! Człowiek jest taki super nieświadomy, nastawiony pozytywnie, wiadomo, że się boi ( pamiętam!) ale zdecydowanie lepiej myśleć pozytywnie 😊

To co to za szkoła rodzenia??
Zgadzam się zdecydowanie! Jak szłam na pierwszy poród to można powiedzieć, że na swego rodzaju luzie, bo przecież tak, czy inaczej trzeba urodzić to co ja będę panikować 🤣. Swoją drogą wcale tego porodu nie wspominam źle. A mimo to, jak sobie myślę, że znowu to trzeba przejść to chyba będę jechała jak mój pies do kąpieli. Zaprę się rękami i nogami i trzeba bedzie pchać 🤣
 
Zgadzam się zdecydowanie! Jak szłam na pierwszy poród to można powiedzieć, że na swego rodzaju luzie, bo przecież tak, czy inaczej trzeba urodzić to co ja będę panikować 🤣. Swoją drogą wcale tego porodu nie wspominam źle. A mimo to, jak sobie myślę, że znowu to trzeba przejść to chyba będę jechała jak mój pies do kąpieli. Zaprę się rękami i nogami i trzeba bedzie pchać 🤣

Chyba przeć a nie pchać 🤭🤭🤭
 
reklama
A wiadomo, co tam u @Pati32? 🙂 Albo jak tam @Frogi? 🙂
U mnie szybko 😀 mała spokojna ale karmienie, przewijanie, zmęczenie daje w kość 😀
Miałam konsultacje z diabetologiem, mam odstawić insuliny i krzywa zrobić w połowie maja. Dzień przed wyjściem ze szpitala zaraziłam się covidem i covid i połóg więc kazala odczekac do maja i dopiero zrobić krzywą czy cukrzyca ciążowa została czy nie.
 
Do góry