reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Dziewczyny miała któraś takie "bóle" jak podczas miesiączki? W sensie jakby macica była wrażliwa i przekrwiona. Nie jest to ból ,lekki dyskomfort i nie ciągle . Myślę,może to macica się rozciąga ,dodatkowo ten duphaston jej pomaga i jest ukrwiona. Bo tam cały czas przecież wszystko rośnie
Ja miałam bardzo często tak do 20 tygodnia. Cały czas chodziłam i marudzilam wszystkim, że boli mnie jak na okres i się martwię. Lekarz co wizytę machał na to ręką bo mówił, że to te więzadła obłe. No i czasami jak kichnelam albo nagle zmieniłam pozycję w nocy to taki ból nagły mnie chwytał w któryms boku że masakra.
 
Dziewczyny,
Diabetolog zadowolona, nic nie zmieniła, za miesiąc do kontroli - ostatniej przed porodem ;)

Ale zastanawia mnie dziś inna rzecz - od tygodnia stosuję Luteinę dopochwowo i dzisiaj wyjątkowo bez wkładki chodziłam. Zauważyłam taki inny śluz, gęstszy i biały na bieliźnie, niewielkie ilości. Myślicie, że to źle zaaplikowana tabletka czy oznaka jakiejś infekcji? Wcześniej takiego czegoś nie miałam.
Wizyta dopiero w środę, więc nie wiem, czy poczekać, czy gdzieś się udać sprawdzić.
 
Dziewczyny,
Diabetolog zadowolona, nic nie zmieniła, za miesiąc do kontroli - ostatniej przed porodem ;)

Ale zastanawia mnie dziś inna rzecz - od tygodnia stosuję Luteinę dopochwowo i dzisiaj wyjątkowo bez wkładki chodziłam. Zauważyłam taki inny śluz, gęstszy i biały na bieliźnie, niewielkie ilości. Myślicie, że to źle zaaplikowana tabletka czy oznaka jakiejś infekcji? Wcześniej takiego czegoś nie miałam.
Wizyta dopiero w środę, więc nie wiem, czy poczekać, czy gdzieś się udać sprawdzić.
Brzmi jak wypływająca tabletka. Też takie mam zazwyczaj.
 
Na bank to luteina. Ona po nocy musi jakos sie wydostac ;-)
Ja nie nosze nigdy wkladek, zmieniam czesciej bielizne bo wkladki blokuja przeplyw powietrza i mozna szybciej lapac jakies infekcje.


Elegancko ze diabetolog zadowolona. Tak trzymaj!:-)
 
Na bank to luteina. Ona po nocy musi jakos sie wydostac ;-)
Ja nie nosze nigdy wkladek, zmieniam czesciej bielizne bo wkladki blokuja przeplyw powietrza i mozna szybciej lapac jakies infekcje.


Elegancko ze diabetolog zadowolona. Tak trzymaj!:-)
No to mi rozjaśniłyście, zapach też się trochę zmienił, ale to chyba też ta Luteina, co?
Dzięki za pomoc 🙂
 
No to mi rozjaśniłyście, zapach też się trochę zmienił, ale to chyba też ta Luteina, co?
Dzięki za pomoc 🙂

Tak raczej tak. Ja jestem na progesteronie od poczatku wiec wiekszej roznicy mi to nie sprawia ale tak jak mowisz - jest wiecej bialej wydzieliny z rana a co do zapachu to tu juz nie pomoge bo nie wiem czy to inny, dla mnie normalny ;-)
 
Mnie w 16 tyg. bolało krocze ale przeszło, teraz sporadycznie w nocy podczas przekręcania się ale funkcjonuje już normalnie.
Za to pęka mi głowa, nie wiem czy to stres czy pogoda 😑
 
reklama
Byłam na badaniach , w moczu zero ketonów i glukozy wszystko ok ☺️
Brzuch dzisiaj dużo lepiej ,ale mam schize bo mam na wkładce żółta wydzielinę,tzn na papierze tego nie widzę,na ręce ten nie bardzo i zaczynam się zastanawiać czy to nie wkładka ,że to żółknie na niej. Ale naczytałam się google i przerazilam,że mi kapie płyn owodniowy 😳
 
Do góry