reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Hej. Tak dzisiaj normalnie - 79 . Chyba to ten syropek.
A Ty jak się masz ?

Ja tu normalnie dzis jak nigdy 80 😎 az przecieralam oczy ze zdumienia bo u mnie to takie 86-92 to norma. Ale dzis spalam jak dziecko wiec to lewnie tez mialo duzy wplyw.

Moje lactulosum wczoraj nie pomoglo wiec dzis musze poprawic wieksza dawka, buuuu.
 
reklama
Ja tu normalnie dzis jak nigdy 80 😎 az przecieralam oczy ze zdumienia bo u mnie to takie 86-92 to norma. Ale dzis spalam jak dziecko wiec to lewnie tez mialo duzy wplyw.

Moje lactulosum wczoraj nie pomoglo wiec dzis musze poprawic wieksza dawka, buuuu.
Ja dzisiaj też lepiej spałam nic wczoraj. O współczuję . Ja się pilnuje wody i chodzę co rano ,to w miarę może nie będzie tragedii.
 
Powiem Ci ze ja zawsze czuje czkawke z lewego boku tak jakby na jajniku i prawego zebra czyli tez po dwoch stronach barykady. A wiem ze lezy jak rogalik wiec by sie zgadzalo.
I tak Ci Gośka stara wróżka przepowiada ze Twoje Szczescie tez juz glowka w dol i zobaczysz sama na wizycie niedlugo:-) kiedy wizytujesz?
W szpitalu 12.04 :)
 
To jeszcze szmat czasu. Na razie korzystaj z domowych przywilejow :-)

Ja sie wlasnie zakopalam po uszy w swoim lozeczku i zamierzam wyjsc dopiero o 13 jak mlody bedzie wracal z przedszkola 🥰
Bardzo dobrze,teraz odpoczynek najważniejszy ❤️❤️ U mnie dzisiaj chyba listonosz będzie z paczką,chyba otulacz do fotelika 😅 Ale nie wiem czy odbiorę,bo muszę jechać do rodziców ,więc pewnie będzie awizo i dopiero po świętach sobie zobaczę. U mnie leje jak z cebra.
 
To jeszcze szmat czasu. Na razie korzystaj z domowych przywilejow :-)

Ja sie wlasnie zakopalam po uszy w swoim lozeczku i zamierzam wyjsc dopiero o 13 jak mlody bedzie wracal z przedszkola 🥰
No miałam do tego przyjęcia 3 tygodnie :D a zostało na dobra sprawe 5 dni 🙈
Ten czas niby szybko leci, ale jakoś i tak każdy dzień niemiłosiernie mi się dłuży…

W ogóle dziewczyny vinted stało się dla mnie kopalnią złota. Jak wcześniej nic tam nigdy nie kupiłam to teraz ciągle przeglądan 😂 na niektórych rzeczach można sporo zaoszczędzić - szczególnie, że te początkowe ubranka wystarczają na ekstremalnie krótki czas, więc nawet nie są zwykle zniszczone. Póki co zamówiłam wanienkę, którą chciałam i właśnie otulacz do fotelika 🙈
 
Pierwsze co w domu to mowie do meza: daj obiad i lactulosum 😂
Haha wróciła wygłodniała żona😁
@Daria1991 a Ty w jajkach przepadlas czy gdzie, ze tak cicho? 🤭🤪

Moj mlody posial sobie rzezuche i ten zapch przyprawia mnie o zawroty glowy 🙉
Właśnie dokładnie tak, pojechaliśmy do rodziców i trzeba przygotować te święta 🙈
Od rana w garach, a później spotkania ze wszystkimi,bo za często nie przyjeżdżamy w rodzinne strony i trzeba szybko nadrabiać zaległości, więc grafik tutaj zawsze napięty.

Haha no tak, ja też mam mega problem z zapachami, ale co powiesz dziecku 🤷🤣
 
Ja tu normalnie dzis jak nigdy 80 😎 az przecieralam oczy ze zdumienia bo u mnie to takie 86-92 to norma. Ale dzis spalam jak dziecko wiec to lewnie tez mialo duzy wplyw.

Moje lactulosum wczoraj nie pomoglo wiec dzis musze poprawic wieksza dawka, buuuu.
Dobrze, że cukry w normie, tak trzymać 💪i spania tez dużo życzę, u nas noc nieprzespana praktycznie, bo syn oducza się od smoka i są mega dramaty 😱wrrrr
 
reklama
Do góry