reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa

Na dobry humor :-))))
 

Załączniki

  • 48e3e928-f9da-4de1-90aa-25fee64c9d62.jpeg
    48e3e928-f9da-4de1-90aa-25fee64c9d62.jpeg
    50,3 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Ja wczoraj zwiększyłam dawkę insuliny nocnej o 1j. Dziś rano 86, więc już jest ok ❤️ oby na tych 16j nocnej się zatrzymało.

@gooskaw nie pocieszasz z tym leżeniem do 37 plackiem 🥺 ja liczyłam na to, że mnie trochę zmobilizują mimo wszystko w tym skończonym 35 za tydzień, albo 36… a moja sytuacja chyba gorsza, bo mam pęcherz wpuklony cały czas i szyjka około 1 cm, więc raczej nie mam na co liczyć. Teraz w sumie nie wiem czy dalej 1 cm czy już mniej 🙈 aż się boję tej kontroli w środę…
Ogólnie chyba dalej pupka na pęcherzu, bo mnie rozpycha z dwóch stron jak się kręci. Kurcze a już miałam nadzieję…
 
To lecimy na rowni. Tez mam 16j insulatardu.

I pamietaj @Alexis124 ze juz blizej jak dalej a ja skrobie Ci marchewki :-)))
Na wypisie ze szpitala mam oszczedny tryb zycia do 37tc ale lekarz wyraznie podkreslal ze LEZYMY chyba ze chce Pani polezec jeszcze w szpitalu, to mu powiedzialam ze Nie,nie, ja wracam do domku ;-)
Jestes mega dzielna dziewczyna! 😎

Jak wyprawka?
 
To lecimy na rowni. Tez mam 16j insulatardu.

I pamietaj @Alexis124 ze juz blizej jak dalej a ja skrobie Ci marchewki :-)))
Na wypisie ze szpitala mam oszczedny tryb zycia do 37tc ale lekarz wyraznie podkreslal ze LEZYMY chyba ze chce Pani polezec jeszcze w szpitalu, to mu powiedzialam ze Nie,nie, ja wracam do domku ;-)
Jestes mega dzielna dziewczyna! 😎

Jak wyprawka?
Wczoraj złożone łóżeczko, ubranka poprane, poprasowane i poukładane ;) musimy jeszcze trochę dokupić. Dzisiaj mąż pojechał w misją bojową- kupił wózek i fotelik ❤️ fakt, że wózek będzie gdzieś w połowie maja, a fotelik ma być za max 2 tygodnie, więc dobrze 🥰
 
Chyba że ta czkawka to z brzuszka 🙈 a może mu tak wygodnie pupą na pęcherzu siedzieć 😂
Wczoraj wieczorem znów w dwóch bokach go czułam, więc chyba jednak wciąż miednicowo. Trudno - ja już jestem tak obolała, że tylko chcę żeby go wydostali na świat najlepiej w ostatnim tygodniu kwietnia i to bez różnicy którędy tego dokonają 😂

Powiem Ci ze ja zawsze czuje czkawke z lewego boku tak jakby na jajniku i prawego zebra czyli tez po dwoch stronach barykady. A wiem ze lezy jak rogalik wiec by sie zgadzalo.
I tak Ci Gośka stara wróżka przepowiada ze Twoje Szczescie tez juz glowka w dol i zobaczysz sama na wizycie niedlugo:-) kiedy wizytujesz?
 
@Daria1991 a Ty w jajkach przepadlas czy gdzie, ze tak cicho? 🤭🤪

Moj mlody posial sobie rzezuche i ten zapch przyprawia mnie o zawroty glowy 🙉
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Ja się obudzilam na siku o 5,potem nie mogłam zasnąć jak zawsze no i dopiero się obudziłam po tym jak zasnęłam 😅
Dzisiaj cukier na czczo 90 ,powiem Wam,że takiego wyniku to chyba nie miałam od 8tc jak wymiotowałam .
Wy jak się macie?

Dzis lepszy wynik na czczo?
 
reklama
Do góry