reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Ja właśnie nie wiem jak czuć ta czkawkę 😅 a właśnie na polowkowych wyszło,że położenie jest główkowe to może też przez to mnie bolą te "kości" na dole 🙈

Czkawke poczujesz na pewno to sa takie powtarzajace sie w jednym miejscu ruchy. Aczkolwiek ja dosc pozno poczulam pierwsza wiec zapewne masz jeszcze czas :-)

Tak boli bardziej jak ta lepetynka sie tam umosci u dolu. Stanowczo latwiej mi np bylo jak nozkami trzaskal sobie w okolicy nawet szyjki chociaz moj Babel lubil w poprzek. Teraz boli wzgorek lonowy czy kosc ogonowa brr... im dalej w las tym ciezej, a wszystko przed Toba ;-)))
 
reklama
Jak fiknal fikołaka to ja sie wcale nie zdziwilabym - mowilam Ci ze ma jeszcze czas ;-))) i pewnie jak poczujesz kopy w innym miejscu to sie upewnisz lub czkawke u dolu a nie u gory o ile miewal :-)
Zobaczymy, bo może tylko mi się tam jakoś dziwnie wcisnął 🙈 a czkawki to ze 3 razy dziennie bywają. 😂 jedną czułam jakoś bardziej na dole, ale z prawej🙈
Ciężko stwierdzić, bo ruchy czuję i pod żebrami z lewej i na dole i po lewej… kręcony bąbel 🤭
Oj mi to z każdym tygodniem ciężej, czekam z niecierpliwością do końca ❤️
 
Ostatnia edycja:
Zobaczymy, bo może tylko mi się tam jakoś dziwnie wcisnął 🙈 a czkawki to ze 3 razy dziennie bywają. 😂 jedną czułam jakoś bardziej na dole, ale z prawej🙈
Ciężko stwierdzić, bo ruchy czuję i pod żebrami z lewej i na dole i po lewej… kręcony bąbel 🤭
Oj mi to z każdym tygodniem ciężej, czekam z niecierpliwością do końca ❤️

To pewnie lezy jak rogalik jak moj lepkiem w dol 💙. Ale jak czujesz czkawke u dolu to dobry znak ;-)
 
To pewnie lezy jak rogalik jak moj lepkiem w dol 💙. Ale jak czujesz czkawke u dolu to dobry znak ;-)
Chyba że ta czkawka to z brzuszka 🙈 a może mu tak wygodnie pupą na pęcherzu siedzieć 😂
Wczoraj wieczorem znów w dwóch bokach go czułam, więc chyba jednak wciąż miednicowo. Trudno - ja już jestem tak obolała, że tylko chcę żeby go wydostali na świat najlepiej w ostatnim tygodniu kwietnia i to bez różnicy którędy tego dokonają 😂
 
Hej dziewczyny. Ja się obudzilam na siku o 5,potem nie mogłam zasnąć jak zawsze no i dopiero się obudziłam po tym jak zasnęłam 😅
Dzisiaj cukier na czczo 90 ,powiem Wam,że takiego wyniku to chyba nie miałam od 8tc jak wymiotowałam .
Wy jak się macie?
 
Chyba że ta czkawka to z brzuszka 🙈 a może mu tak wygodnie pupą na pęcherzu siedzieć 😂
Wczoraj wieczorem znów w dwóch bokach go czułam, więc chyba jednak wciąż miednicowo. Trudno - ja już jestem tak obolała, że tylko chcę żeby go wydostali na świat najlepiej w ostatnim tygodniu kwietnia i to bez różnicy którędy tego dokonają 😂

Ja tam dalej Ci mowie ze masz rogalika juz glowka w dol w brzuszku i zobaczysz za tydzien 😁

Ja dzis taka radosna bo ide do domku:-)))))
 
Hej dziewczyny. Ja się obudzilam na siku o 5,potem nie mogłam zasnąć jak zawsze no i dopiero się obudziłam po tym jak zasnęłam 😅
Dzisiaj cukier na czczo 90 ,powiem Wam,że takiego wyniku to chyba nie miałam od 8tc jak wymiotowałam .
Wy jak się macie?

Moj cukier dzis 99 na czczo i juz sie ucieszylam bo znaczy ze steryd odpuszcza mi a na maluszka dziala jak nalezy :-))) a jak brzuszek? Dzis lepiej?
 
Moj cukier dzis 99 na czczo i juz sie ucieszylam bo znaczy ze steryd odpuszcza mi a na maluszka dziala jak nalezy :-))) a jak brzuszek? Dzis lepiej?
Narazie dopiero się podniosłam więc ciężko powiedzieć 😅 Ale już wczoraj było dużo lepiej ,więc mam nadzieję,że będzie ok.
Cieszę się,oby wróciło do normy już wszystko . Dzisiaj się dowiesz czy wrócisz do domu?
 
Narazie dopiero się podniosłam więc ciężko powiedzieć 😅 Ale już wczoraj było dużo lepiej ,więc mam nadzieję,że będzie ok.
Cieszę się,oby wróciło do normy już wszystko . Dzisiaj się dowiesz czy wrócisz do domu?

Czekam na wypis ok 14 :-) juz kropka nad ' i ' postawiona.
Tylko tryb lezacy do 37tc placuszkiem :-)
 
reklama
Do góry