reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa

I najgorzej jak się ukłuje za blisko paznokcia i krew zamiast się zebrać to się rozpływa pod tym paznokciem. Wtedy muszę ukłuć trochę dalej
 
reklama
Też tak myślę, że to kwestia umiejętności i trochę też empatii w stosunku do pacjenta, bo niektóre to jadą na chama 🙄

No właśnie ja piję bardzo dużo wody, a i tak nie leci, może mam jakieś niedokrwione palce, czy coś 🤣
A możliwe, ja piję też baaaardzo dużo i jeszcze jestem na heparynie, a czasami też nie płynie jak widać 🙈
 
@a.szczypiorek to dlatego sie nie przydal. Bo jednak mikrofala to najszybszy sposob podgrzania a bez niej to tak - piekarnik ale tu chwile dluzej trzeba sie pobawic.
Swoja droga da sie zyc bez mikrofali z malym dzieckiem? Hehehehe 🙂
 
@a.szczypiorek to dlatego sie nie przydal. Bo jednak mikrofala to najszybszy sposob podgrzania a bez niej to tak - piekarnik ale tu chwile dluzej trzeba sie pobawic.
Swoja droga da sie zyc bez mikrofali z malym dzieckiem? Hehehehe 🙂
Hmm szczerze nie przychodzi mi nic do głowy do czego mogłabym użyć mikrofali przy 2 latce 😄 nigdy nie potrzebowaliśmy. Podgrzewamy wszystko normalnie w garnku albo piekarniku i nigdy nie było problemów
 
Dziewczyny a dbacie o to aby raczki byly cieple i przed nakluciem masujecie mocno opuszka?

Ja zawsze myje letnią wodą i po prostu kłuję.

Zjadłam dzisiaj 5 pierogów z twarogiem i truskawkami i cukier po tym 91.
Tylko to co dookoła bez nadzienia zostawiłam żeby się nie napychać pszennym 💁

Inhalacje pomagają !! i zmieniłam psikacz na tantum verde. Oby do przodu.
 
Dziewczyny a dbacie o to aby raczki byly cieple i przed nakluciem masujecie mocno opuszka?
Nie robiłam tego, ale zacznę 🙂
Co do mikrofali to dla mnie podstawa🤣
Hmm szczerze nie przychodzi mi nic do głowy do czego mogłabym użyć mikrofali przy 2 latce 😄 nigdy nie potrzebowaliśmy. Podgrzewamy wszystko normalnie w garnku albo piekarniku i nigdy nie było problemów
Wszystkie rzeczy sterylizowalam w mikrofali 🙂 dużo jedzenia też w niej podgrzewam 🤷
 
No wlasnie nie wyobrazam sobie zycia bez mikrofali 😯 u nas to tez podstawa 😎

Mi dzis test covid domowy wyszedl pozytywny 🥴 takze wiem skad ten glut i ogolne rozbicie.
 
reklama
Do góry