reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa

Hej dziewczyny. Ja jutro połówkowe o 10:40
Pojechałam dzisiaj z mężem na kolację i zezarlam placek po węgiersku 😏 Nie odważyłam się zmierzyć cukru po godzinie...ale po 2h miałam 115 spadło ładnie to mam nadzieję,że nie było tragedii,bo chyba więcej sosu niż placka i sałatka z marchewki jakoś zneutralizowała.
 
reklama
Nath! Na zdrowko 😁 tak myslalam ze z Mezem korzystasz:-) aczkolwiek stawialam na domowe pielesze 😁

Ja jutro trzymam kciuki za dobre wiadomosci 🤞
 
Niestety te straty chyba wiekszosci kobiet dotycza. Wiem co czulas i wspolczuje.
Ja sobie po stracie tlumaczylam tylko to wszystko w taki sposob ze natura wiedziala co robi. Tylko to bylo ukojeniem bo tak to bylo kiepsko.
Przytulam!

Teraz za to mozemy sie potoczyc jak kulki dalej :-) i malymi krokami do celu 💙
Też mi się wydaje, że teraz bardzo wielu kobiet to dotyczy. I tak samo jestem zdania, że natura wie co robi.

Tak, teraz mamy jeden cel i pozytywne nastawienie ❤️
Hej dziewczyny. Ja jutro połówkowe o 10:40
Pojechałam dzisiaj z mężem na kolację i zezarlam placek po węgiersku 😏 Nie odważyłam się zmierzyć cukru po godzinie...ale po 2h miałam 115 spadło ładnie to mam nadzieję,że nie było tragedii,bo chyba więcej sosu niż placka i sałatka z marchewki jakoś zneutralizowała.
Nath, oczywiście smacznego 😁 dawaj znać jak badania i czy zaspokoili w końcu twoja ciekawość,jeśli chodzi o płeć 😁
 
Hejo. Ja dzisiaj mega spiaca,ta pogoda mnie chce uspac 🙈
Badania ok . Doktor powiedział,że wszystko gra. Tylko z tego co widziałam obwód główki wyszedł za granicę normy 207,2mm jakoś tak jak nie przekręciłam. Ale jak mówi,że ok to nie googluje,dopytam na wizycie u swojej ewentualnie. Co do płci to tak,dziewczynka 😂💓😍 Ma 465g,mówił,że przyrasta prawidłowo.
Jutro diabetolog i trochę może odsapne jak będzie ok.
Mało mnie na forum,bo mąż zjechał do domu i korzystam 🙈
 
Hejo. Ja dzisiaj mega spiaca,ta pogoda mnie chce uspac 🙈
Badania ok . Doktor powiedział,że wszystko gra. Tylko z tego co widziałam obwód główki wyszedł za granicę normy 207,2mm jakoś tak jak nie przekręciłam. Ale jak mówi,że ok to nie googluje,dopytam na wizycie u swojej ewentualnie. Co do płci to tak,dziewczynka 😂💓😍 Ma 465g,mówił,że przyrasta prawidłowo.
Jutro diabetolog i trochę może odsapne jak będzie ok.
Mało mnie na forum,bo mąż zjechał do domu i korzystam 🙈
Prz z najbliższe 2 tyg chyba słabo z tą pogodą będzie 😱
Super, że badania ok, jeśli lekarz nie wszczyna alarmu to znaczy, że jest dobrze 🙂
Gratuluję dziewczynki i korzystaj koniecznie, jak mąż w domu 😍
 
Bedzie rozowe bajlando wyprawkowe 😁

Ja chcialam troszke poczuc jak to jest tym rozem operowac i kitki robic;-) no ale u nas drugi chlopak i tez sie w sumie ciesze, bo przynajmniej maz nie bedzie musial strzelby kupowac na adoratorow 😜

Wczoraj wybralismy imie Radosław (ma byc usmiechniety i radosny bez dasow jak brat heheh), mowie dzisiaj tesciowej, ze chlopaki w koncu zgodni, a ta mi mine srajacego kota na pustyni i mowi 'niee' to jej dowalilam ze na Franka tez krecila nosem. Franio to starszak, a mlody poki co zgodnie bedzie Radzio ;-)
 
A ja się czuję tragicznie, byłam u lekarza, dostałam kolejny wagonik leków " bez recepty" ale chyba się poddam i poproszę o coś konkretnego.
Noce nieprzespane, crp za wysokie, cukier rano 93 co prawda po syropie na kaszel bo tak szybko chciałam/musiałam go wypić.
Beznadzieja jest, martwię się 😔
 
Dziewczyny chyba mam ciśnienie 200. Przyjechałam na wizytę do poradni . Mówiłam Wam,że ostatnio miałam wizytę ekspres ,nikt mi nie dał żadnej kartki i nie powiedział że mam iść z tym do rejestracji. A nie wiedziałam. Przychodzę dzisiaj,nie ma mnie w systemie. Wchodzę do pani doktor. A ta do mnie że to nie jest jej wina,że się nie zarejestrowałam. A ja mówię,że nie wiedziałam itp. że jestem w ciąży ,specjalnie robiłam wyniki to tamto.
A ta ...żeby się nie wyrazić zamknęła drzwi i mówi tak ,wzięłam panią na fundusz ,bo ja poszłam do niej prywatnie najpierw . Wzięłam panią na fundusz,wzięłam ,chyba zaraz zacznę żałować. Dobrze jest pani w ciąży przyjmę panią ale usiądzie pani w kolejce i poczeka pani tyle ile trzeba będzie ,jest 50osob 😳😤😤
 
reklama
Po wizycie. Powiedziała,że cukry,bardzo dobre. Hemoglobina 5,07 . Wizytę jak wszystko będzie ok mam dopiero 23 maja. Znowu skierowanie do dietetyka . No i powiedziała,że gdybym 3dni pod rząd przekraczała cukier po konkretnym posiłku to wtedy insulina i dostałam paski ketonowe,jeżeli będą ketony to też insulina nawet jak cukry ok. Tylko nie wiem wystarczy,że się pojawia jednorazowo w moczu ?
 
Do góry