reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Dziewczyny,
Diabetolog zadowolona, nic nie zmieniła, za miesiąc do kontroli - ostatniej przed porodem ;)

Ale zastanawia mnie dziś inna rzecz - od tygodnia stosuję Luteinę dopochwowo i dzisiaj wyjątkowo bez wkładki chodziłam. Zauważyłam taki inny śluz, gęstszy i biały na bieliźnie, niewielkie ilości. Myślicie, że to źle zaaplikowana tabletka czy oznaka jakiejś infekcji? Wcześniej takiego czegoś nie miałam.
Wizyta dopiero w środę, więc nie wiem, czy poczekać, czy gdzieś się udać sprawdzić.
Też tak mam, to wypływająca tabletka
 
reklama
Na bank to luteina. Ona po nocy musi jakos sie wydostac ;-)
Ja nie nosze nigdy wkladek, zmieniam czesciej bielizne bo wkladki blokuja przeplyw powietrza i mozna szybciej lapac jakies infekcje.


Elegancko ze diabetolog zadowolona. Tak trzymaj!:-)
Podziwiam, bo ja nienawidzę wkładek i podpasek, ale w tym przypadku muszę stosować,bo mam wrażenie, że czasem musiałabym zmieniać majtki, co 5 min 🙈
 
Mnie w 16 tyg. bolało krocze ale przeszło, teraz sporadycznie w nocy podczas przekręcania się ale funkcjonuje już normalnie.
Za to pęka mi głowa, nie wiem czy to stres czy pogoda 😑
Mi dzisiaj też pęka głowa, ale u nas pada, więc pewnie pogoda. Ogólnie po ustapieniu dolegliwości 1 trymestru zostały mi właśnie częste bóle głowy 🙄
 
No to chyba ja najbliżej mam termin na 27 marca ale tak jak Wam pisałam będę położona 20 jak wcześniej nie urodzę 😊
Mój lekarz nie ma.ktg i jak wszytskich pytałam to on nie umawia na ktg co tydzień przed porodem...też się tym trochę martwiłam ale w poprzedniej ciąży chodziłam też do niego i było wszytsko ok.
Ja też jak bior luteinę to muszę mieć wkładkę bo zawsze t oche wypłynie i też mam wrażenie że musiałbym co chwila zmieniac majtki.

Powiem Wam że jak skurcze byly częste itd tak teraz od dwóch dni moja macica.sie uspokoiła...niezapeszajac
 
No to chyba ja najbliżej mam termin na 27 marca ale tak jak Wam pisałam będę położona 20 jak wcześniej nie urodzę 😊
Mój lekarz nie ma.ktg i jak wszytskich pytałam to on nie umawia na ktg co tydzień przed porodem...też się tym trochę martwiłam ale w poprzedniej ciąży chodziłam też do niego i było wszytsko ok.
Ja też jak bior luteinę to muszę mieć wkładkę bo zawsze t oche wypłynie i też mam wrażenie że musiałbym co chwila zmieniac majtki.

Powiem Wam że jak skurcze byly częste itd tak teraz od dwóch dni moja macica.sie uspokoiła...niezapeszajac
Jakie miałaś skurcze i jak często? Możesz coś więcej napisać?
To w takim razie ja jestem następna w kolejce 🙂
 
reklama
Do góry