reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

I nie zjadlam wczoraj kolacji tylko dopiero przed snem bo mialam mega wzdety brzuch, rano mlody mnie wyrwal ze snu i dzis na czczo 92 🤦‍♀️ ta cukrzyca to mega pierdoła... 😑
 
reklama
I nie zjadlam wczoraj kolacji tylko dopiero przed snem bo mialam mega wzdety brzuch, rano mlody mnie wyrwal ze snu i dzis na czczo 92 🤦‍♀️ ta cukrzyca to mega pierdoła... 😑
Ja ostatnio rozregulowałam pory posiłków i ciężko mi się wyrobić z kolacją i przekąska,w sensie zjadam kolację ,czuje się jeszcze syta mogłabym iść spać ale wiem,że to będzie za długa przerwa i wstaje jeszcze np przed samym snem i coś podgryzam.
 
Dziewczyny które chodzą prywatnie do ginekologa. Ile trwa USG u was? Ja mam wrażenie, że 3 minuty i po sprawie. Sprawdza obwód głowy, brzucha, przepływy w pępowinie coś tam jeszcze zetknie i koniec.
 
Dziewczyny które chodzą prywatnie do ginekologa. Ile trwa USG u was? Ja mam wrażenie, że 3 minuty i po sprawie. Sprawdza obwód głowy, brzucha, przepływy w pępowinie coś tam jeszcze zetknie i koniec.
Pierwsza ciąża na nfz i też USG po 2,3 minuty dlatego trochę mnie to zastanawia. Czy może już nie ma co tam sprawdzać .
 
Dziewczyny które chodzą prywatnie do ginekologa. Ile trwa USG u was? Ja mam wrażenie, że 3 minuty i po sprawie. Sprawdza obwód głowy, brzucha, przepływy w pępowinie coś tam jeszcze zetknie i koniec.
Ja chodzę prywatnie,ale też nie trwa to jakoś długo ,zauważyłam też że dużo rzeczy pani doktor sprawdza mnie o tym nie mówiąc 😅 w sensie mówi ,że jest ok ,że się rusza ,pokazuje mi ,daje zdj ,ale takie mam wrażenie,że coś tam sobie między sprawdza,ale mi nie mówi o co kaman 😅 ostatnio troszkę dłużej leżałam jak miałam dopochwowe i zwykle,ale chyba bardziej skupiła się na szyjce i łożysku wtedy
 
To ja mam zawsze dluzsze badanie usg szyjki, palpitacyjnie i pozniej krotsze maluszka mysle ze takie minimum pol godziny z wywiadem i rozmowa wizyta zawsze trwa. Jak mialam pessar w 1 ciazy to samo usg maluszka bylo dluzsze a teraz mam podzielone. Jak z maluszkiem wszystko okej na vadaniach trymestralnych to lekarze nie spinaja sie jakos specjalnie tylko sprawdzaja ogolnie to co najwazniejsze :-)
Chcialoby sie dluzej malucha ogladac nie? Ale jeszcze bedziecie mialy po drugiej stronie brzucha obraz 5d do konca zycia :-))))
 
Ja ostatnio rozregulowałam pory posiłków i ciężko mi się wyrobić z kolacją i przekąska,w sensie zjadam kolację ,czuje się jeszcze syta mogłabym iść spać ale wiem,że to będzie za długa przerwa i wstaje jeszcze np przed samym snem i coś podgryzam.

Znam to uczucie doskonale... brzuch pelen ale musisz cos ugryzc bo pozniej jest katastrofa 🤦‍♀️ nie lubie tez.
 
Znam to uczucie doskonale... brzuch pelen ale musisz cos ugryzc bo pozniej jest katastrofa 🤦‍♀️ nie lubie tez.
A sprawdzacie cukier przed ostatnią przekąska? Bo ja zauważyłam, że jak długo jestem najedzona np do 3 h po posiłku to ten cukier mam zawsze 100-105 a jak już czuję burczenie to 90 gdzieś
 
reklama
Dziewczyny które chodzą prywatnie do ginekologa. Ile trwa USG u was? Ja mam wrażenie, że 3 minuty i po sprawie. Sprawdza obwód głowy, brzucha, przepływy w pępowinie coś tam jeszcze zetknie i koniec.
Ja prowadzę ciążę na NFZ, ale kontroluje dodatkowo prywatnie. I u mnie wizyty prywatne zależne są od tego, czy biorę USG z konsultacją i wtedy możemy sobie długo pogadać i przebadać się bardzo szczegółowo, albo tylko USG, czyli krótki wywiad, sprawdzanie, czy wszystko ok z dzieckiem i tyle.
 
Do góry