reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

hej dziewczyny

urodzilam 16 kwietnia w 35 tyg. maly wazy 3050, i 52 cm dl. zdrowy:-) tylko mega zóltaczka i lezelismy na lampach do 9 doby. mnie jeszcze troche boli bo oprocz naciecia mialam pęknięcia II stopnia.
poród ekspresowy
ledwo karetka mnie zdąrzyzla dostarczyc do szpitala i 20 minut pozniej maly byl na swiecie.

po cukrzycy ani sladu na 2 dni po porodzie.cukry mi tak spadaly ze mialam niedocukrzenia.

Aga gratuluje!!!
 
reklama
:-):-):-):-) SERDECZNIE GRATULACJE AGNIESZKA:)
Ale masz fajnie juz po...
Jak się czujesz??
Jak poród??
Moze gdzies juz pisalaś to daj linka poczytamy..
:-D

ja czuje się dobrze chociaż ciężko było bo wywoływali mi poród trzy dni, bo małemu tętno skakało za wysoko
ja rodziłam w bydgoszczy w miejskim i powiem wam ze super warunki tam są sala porodowa z łazienką własna położna, i mój lekarz też cały czas przychodził i kontrolował. trzeciego dnia wywoływania porodu dostałam dwie kroplówki z oksytocyna i po nich też akcja zaczęła zanikać i pon doktor przebił mi pęcherz i jakoś poszło.

Syla kochana gratulacje !!!
 
Cześć Dziewczyny,

czy ktoś tu jeszcze jest? :-D W zeszłym tygodniu zdiagnozowali mi cukrzycę ciążową. Byłam u lekarza, pani doktor mi wszystko wyjaśniała przez godzinę a po powrocie do domu i tak pojawiło się sto tysięcy nowych pytań :-D Nie ukrywam, ze liczę na trochę wsparcia, bo ta cukrzyca to dla mnie istny szok :-)
 
dziewczyny,mierzyłam sobie cukier teraz w domu glukometrem, bo pozwolil mi tak dr i wyszlo mi, ze na czczo mam 65, wypilam 75g glukozy i po 1h 135 a po 2h 130..czy to nie za maly spadek?
 
Dokładnie się w tym nie orientuję. Z tego co wiem to wynik 65 jest poniżej normy, ale 135 i 130 jakby nie patrzeć to poniżej 140 :confused: jedni mówią, ze końcowy wynik powinien być zbliżony do tego na czczo a drudzy, ze poniżej 140..więc nie wiem :no: i wiem, że Ci nie pomogłam...
 
reklama
Margo...dzownilam do mojego gina, który zajmuje się kobietami w ciąży przy okazji powiedział dokładnie to co ty, ze jeżeli wynik po 2h jest nizszy niż 140 to jest ok...dzięki!
 
Do góry