reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
No właśnie jeszcze mąki nie wypróbowałam, a alantan stosuję na zmianę z sudocremem i bepanthenem. myślę nad tym żeby go jutro puścić z gołą dupą ale boję się że te włosy mopa mu wejdą pod prącie i w jajka i w ogóle - cały dom jest non stop w tych włochach i szlag mnie trafia.
 
agga86 no współczuję takiej jazdy, pocieszające, że niedługo się skończy.
Maria28 a może wykąp go w krochmalu kilka razy no i u nas było to samo to tormentiol pomógł i wietrzenie, jeszcze proponuję odstawić kosmetyki, tyłek wycieraj watką z wodą nie chusteczkami bo to może być od pieluch i chusteczek, może zmień pieluchy, bo u nas od pampersa tak się zrobiło i też z bąblami było ale na tyłku nie jajeczkach ;)
aureolcia mój pediatra mnie okrzyczał, że malej nie sadzam tzn oczywiście w foteliku z podparciem albo opartej o mnie mówiła, że 3 miesięczne dziecko może trochę posiedzieć więc jak młody się rwie to chyba na chwilę możesz
no i mi się obudziła życzę słodkiego dnia :)
 
Witam

Ja tak szybko ale może już słyszałyście. Są wycofywane jakieś zanieczyszczone partie kropelek
Vigantol. Tow. Farmaceutyczne nie opublikowało jeszcze ani czym ani jakie mogą być tego skutki dla maluszków ale zalecają że jeśli ktoś stosuje to niech póki co kupi wymiennik - np w kapsułkach ( my takie dajemy K+D).
Powiem wam szczerze że egoistycznie jak powiedziano o jakiś kropelkach dla niemowląt to modliłam się byle to jakiś espumisan nie był czy esputicon... ehh...ulżyło mi ale zdaję sobie sprawę że któraś z Was może tamtego używa. Trzeba czekać co powiedzą dalej.
 
riterka muszę go sadzać bo inaczej okropnie piszczy, a jak go tylko posadzę to od razu uśmiech na twarzy. Oczywiście nie robię tego na długo tylko chwilkę i próbuję go czymś za leżąco zainteresować, ale to niewiele daje i dalej piszczy.


Wczoraj Wiktor zasnął o 22 ja sie dzisiaj budze o 6 a ten dalej śpi :szok: Ale o 6:30 zaczął mlaskać więc nakarmiłam go na śpiocha i spał jeszcze do 8 bo go obudziła kupa.
Montował ją chyba z 10 minut, przebrałam go pogadał trochę dałam mu cycka i od 9:20 śpi dalej.
A u nas dzisiaj piękna pogoda, słoneczko świeci więc wybieram się do koleżanki na klachy :-p
 
No w nocy był wrzask mega i wydaje mi się że to przez to odparzenie, bo wił się i wychodził z pod kołdry na siłę. Nie używam chusteczek od urodzenia - tylko woda i waciki. Pampersy używam od urodzenia i nigdy nic nie było i się zastanawiam czy mogło nagle się stać od pampersa ? hmmmm bo dziś chcę iść po huggisy ale boję się że jeszcze bardziej zaszkodzę jak zmienię pieluchy nagle. Wietrzyć nie mam jednak jak - bo zimno u mnie i tych włosów pełno - no nie puszczę go z gołą dupą na ten syf. a majtek bawełnianych nie mam - a to jest myśl, albo może go w tetrę wpakuję.
 
Maria a ja bede gadac swoje :-p - nadmanganian+linomag na zmiane z sudo ew przemyc rivanolem:) i zamiast mąki czy kremu na stale puder :-p

Filipek sie przeziebil ;-( kaszle mokro i brzydko i ma katar lekki. na szczescie temp nie ma. na nieszczescie m pojechal do pracy i w piatek wieczorem bedzie a ja z przeziebionym szkrabem i megasilnym okresem. poprostu mi sie juz smiac chce z mojego pecha!
 
reklama
dziewczyny z problemem cukrzycy te które jeszcze są w ciąży jak tam wasze wyniki ?? Radzicie sobie z tym?? jakieś zmiany dietowe czy insulinowe?? Ja w poniedzialek jadę do diabetologa na wizytę ...
 
Do góry