reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Maria - no to niezła wycieczka ci sie szykuje - suuuuuuper :) mimo twojego strachu uwazam ze swietnie sobie poradzisz i jeszcze do tego wypoczniesz i jeszcze pewnie przekonasz się do budowy domku na tym waszym skrawku ziemi :)
a zdjęcie.... ech milo usłyszeć, ale to chyba przypadek bo waga wskazuje co innego...:( załamka....
 
Witam
Melduje się ,napisałam długi post u sie4bie ale standardowo padł mi modem

Maria nie dołuj mnie, kobietko, gdybym miała taką pamięć jak |Ty to pewnie 2 to by było za mało hi hi , ja pracowałam w biurze ale w niemieckiej firmie i ten jezyk wystarczał, później był poyrzebny angielski w innej to zaczełam chodzić ,ale życie tak mi się przewróciło i niestety w środę miałąm ostatni termin na zapisanie się i nie zrobiłam tego. Jak jest mam to ok, ale później nie będę miała z kim zostawić małego, a zostawianie go byle komu to nie w moim stylu :)))
Myślałam o prywatnych lekacjach ale to już muszę się dowiedzieć ile kosztuje. niestety samotne macierzyństwo ma też te złe strony :(((

Co do jajecznicy to mój jadł kilka razy i pói co jest ok, wczoraj dałam mu chlebka z wędliną, smakowałao a serek ziarnisty ale tylko troszke bo resztą zaczął pluć po za tym jest na etapie co ja mu do buzi to on wyciąga sobie z buzi ogląda i dopiero wkłada

miłego dzionka życzę :)))
 
Witam słodkie

Mój suwaczek jak w ciąży się nie przesuwał tak i teraz tego nie robi:crazy: co jakiś czas wstawiam nowy:zawstydzona/y:

Majka jak dla mnie to też już masz parę kilo mniej ;-)Jagodzianka jest słodziutka taka kruszynka - bo moja to się pulpecik robi :). Kiedy do pracy wracasz? A wcześniej już podawałaś mleko w proszku bo twojego było za mało?już nie pamiętam.

Maria hehe napewno sobie poradzisz - ja bym wymiękła, z jednym psem w domu i małą tak średnio się wyrabiam a z 4?? :szok: no ale Ty na zwierzach się znasz więc napewno będzie Ci lżej. A jak jajka Bartka?

Gabrielka dobrze że się pojawiłaś. Będziesz miała okazję to wstaw fotki Natanka nowe:). Dla mnie kwestia zostawienia z kimś to wogole póki co niemożliwa sprawa. Rodzice i teściowie w innym mieście a tu gdzie mieszkam znajomych za wielu jeszcze nie mamy a poza tym to nie może być nikt przypadkowy... i tak póki co jestem uziemniona --no i jeszcze m ciągle podziembiony i się do nas nie zbliża - czyt. jesteśmy z małą zdane na siebie.

Aureolcia
kij im w krzyż, może i chciały dobrze no ale wyszło jak zwykle... Olej to będzie lepsza okazja napewno i być może z lepszym towarzystwem :)


Mała dziś pospała od 23 do 5 - to pierwszy raz taki maratonik zrobiła - obudziłam się bo cycki mi do ziemi opadły - zobaczyłam kóra godzina no i nc dziwnego - odciągnęłam 150 i mrożonko :).
AA no i karuzelka przyszła - skręciłam i malej się podoba - śmieje się do niej i właśnie ją uśpiła - skutecznie już na 2 godzinki.


Pozdrawiam
 
hej hej słodkie :-)


gabrielko koniecznie zorientuj sie w prywatnych - jest duzo takich osob co nie pracuja w szkolach jezykowych ale np. ucza w szkole podstawowej i sobie dorabiaja....wiem, ze u mnie niektorzy biora 30zl/h. wiec jak na indywidualna lekcje to calkiem malo.
ja od pazdziernika ruszam wlasnie na kurs englisha, bo juz mam 4 lata przestoju - w pracy w ogole nie jest mi potrzebny, co mnie wkurza bardzo i wszystko sie zapomina!. Poza tym jak zaplace za rok z gory to moge wziac drugi jezyk gratis i mysle o hiszpanskim. Podyplomowke tez chcialam w tym roku ale zrezygnowalam ze wzgledu na malenstwo, za to mial isc moj maz, ale przyszla mu zmiana pracodawcy i nie wiadomo jak to sie wszystko potoczy no i on tez zrezygnowal :/

agga kurcze ale ci sie trafilo z tymi krwawieniami! mam nadzieje, ze jednak szybko przejdzie.
ja bylam na kontroli u gina we wtorek, wyglada ze wszystko ok, mam czekac na pierwszy @. pewnie niebawem przyjdzie. w przyszlym tygodniu bedzie wynik cytologii, mam nadzieje, ze bedzie ok.
dostalam na sprobowanie nuvaring, ale na dluzsza mete raczej nie chce hormonow i chyba bede myslec o wkladce. mam 3 miesiace na zastanowienie sie.

aureolcia tez by mi sie przykro zrobilo gdyby ktos mnie tak potraktowal :-(

dzis dzien pod tytulem "prasowanie i pakowanie sie", jestem przerazona jak my sie spakujemy i zabierzemy.
 
kobiety nie zalamujcie mnie prosze... ja zadnego juz nie pamietam ... niemiecki zdawalam na maturze ale to 100 lat temu było i teraz to powiem dzien dobry i koniec... angielski jako tako - rozumiec rozumiem ale zeby sie odezwac to juz gorzej.... ZALAMKA.... no i dupa... bede kura domowa :(
 
majka ja podobnie jak ty na temat znajomości języków wolę sie nie wypowiadać :no::wściekła/y:


Ja to nawet polskiego tak do końca nie umię a co dopiero mówić o obcych :zawstydzona/y: Aż wstyd się przyznać ale jak tutaj piszę to się czasem 5 razy zastanawiam jak coś napisać a na koniec sprawdzam w słowniku :zawstydzona/y:
 
aureolcia :) miło ze nie jestem sama :) polecam firefoxa - ma wbudowany słownik :)
a jak idą spacery z Wiktorkiem? jakis postep?
ja dzisiaj mam plan - najpierw na spacer, potem do dziadków, a potem na zakupy ... masakra jakas za dwa miesiace wracam do pracy a ja nie mam w czym chodzic..... wstyd wstyd.... wczoraj kupiłam spodnie to sie przestraszyłam jak rozmiar zobaczyłam i to wcale jakiegos duzego wyboru nie miałam.... kurcze zastanawiam się tak.... chodzą po ulicach babki jak na moje oko mające jakies dobre 130 kg i smigają w dobrze skrojonych dzinsach, a ja biegam i ledwo znajduje przy 68 kg :( z drugiej strony wcale nie zauwazyłam zeby mi cycki mega urosły a żadna bluzka w cyckach sie nawet nie zejdzie, a jak juz sie dopne to cholerne damskie kroje mają szew francuski wymagający tali... a ja to nawet nie ze jej nie mam, bo ja obecnie mam antytalie :)
ehhh to sie wynayturzyłam :)

a dziewczynki w dwupakach jak się trzymacie? jak wasze cukry? torby juz tam gdzie trzeba wiadomo popakowane, a pokoiki gotowe? wyprawki skompletowane?
 
reklama
Witam!
Aasica - nie to nie od remontu bo miala już wcześniej zmiany na buzi - owszem się powiększyły w trakcie, ale nie pojawiły się wtedy tylko wcześniej
Majka - na razie jeszcze do domu wchodzę po drabinie to i tak wózka nie wyciągnę - gdybym mogła to bym próbowała z wózkiem. A nosidełko swoją drogą kupię, tylko Miśka musi skończyć 4 miesiące - a z językami mam tak samo - niemiecki na maturze - 100 lat temu a angielski - coś zrozumiem ale nie powiem - teraz mój M chodzi w pracy to się dokształcam z Jego lekcji;-)

pozdrawiam
 
Do góry