reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Witam w nidziele

Wypilam kawe i nawet nie poczulam :( zjesc sniadanie na spokojnie? niemozliwe, Natan siedzi obok na krzesle i kaszka pluje a chleba chce, po malutkim kawaleczku az przy tym nagada sie gaga baba , skarpetki sciagnie:)

Maria sprobuj kurczaka mu dac , tam nie bedzie zadnych grudek, a ja robie blenderem i nie ma nic

Poznierj dokoncze bo teraz mi spiewa na kolanach i wierci siue strasznie

Maria ile B artek waży?
 
Majka gratulacje dla laktacji :)

Emka pytałaś kiedy w normlanym proszku, ja kończe za jakiś miesiąc i będe próbować w normalnym, choć już teraz jego ręczniki piore też w normlanym proszku, dodając płyn do płukania, wkurza mnie to sortowanie ciuchów, z tego co pamiętam to Maria już dawno pierze w normalnym, są podzielone zdania na ten temat, proponuje Ci , żebyś skończyła proszek dla dzieci i spróbowała wyprać w normalnym kilka ciuszków i zobacyzć czy Pola nie dostanie uczuelnia a i wszystkiego naj dla Poli na 4 -miesiące :)
Emka jak marchewka? Babydream to kupowałaś w rosmannie to na bank masz tam z bobvity marchewke ale teraz jak już dasz tą marchew to kolejny etap marchew z jabłkiem :D

Agga jak twoje nie palenie??? :D

A i co do pigułek to mi siadła już kilka lat temu wątroba, nie robiłam żadnych badań ale był taki okres , że nie mogłam nawet nic jeść bo tak bolało, przestałam brać i wszystko wróciło do normy. EMKA zapytaaj gina o zastrzyki, wiem, żę jest coś tskiego ale dowiedz się po ilu od porodu można jke brać
 
Witam Słodkie!!!

Ja dziś już po kościółku , wyborach no i spacerku lodach:-)

Misiaszek więc zdaję relację z wieczornego jedzonka - kolacja była koło 19, ale potem i tak podjadałam:-) a to orzeszki a to jakiś wafelek się przypałętał. Gdzieś po 23 zjadłam 2 kanapki i wypiłam filiżankę ciepłego mleka. Pomiar zrobiłam tak jak zwykle o 7 i było 88.
Więc chyba ok... poeksperymentuję jeszcze z tym wieczornym jedzonkiem.

Majka wielkie gratulacje za miejmy nadzieję wygrany bój o mleczko :-)


Gabrielka ale masz wesoło, mały Ci nie da się nudzić:-D

Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli... mój M jest przed końcem roku szkolnego więc będzie okupował komputerek do wieczorka pewnie.
 
reklama
Elmoo - wynik rano super więc możliwe że już nie masz tych ciałek. najważniejsze żeby najeść się na kolację. ja bym jeszcze przesunęła kolacje na 24 i jak rano cukier ok to znaczy że raczej na pewno nie ma ketonów. ja mam przerwę 7h i nie ma ich już od dłuższego czasu. nawet jak pojawi cie się jeden plus to jeszcze nie jest źle. z racji tego że ja ogólnie źle i mało racjonalnie odżywiałam się i nadal mało jem warzyw (prawie wcale) to pilnuję żeby dzidzia miała co jeść i dlatego walczę żeby ciał ket. nie było. powodzenia życzę :)

JA CHCE JUŻ URODZIĆ... kręgosłup mnie strasznie boli i mała strasznie się rozpycha... już nie wiem co robić żeby przyśpieszyć jej przyjście na świat. już jeden fałszywy alarm był i ze szpitala po ktg wróciłam do domu...
 
Do góry