reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

a mi sie chce od 2 dnia po porodzie !! i to jak !! ;)
dopiero 2 tyg.. poczekam wiec jeszcze miesiac na pigulki :p ojjj przemecze sie ;p bez pigulek nic nie zrobie !! boje sie ze znowu zajde ;)
 
reklama
a mi sie chce od 2 dnia po porodzie !! i to jak !! ;)
dopiero 2 tyg.. poczekam wiec jeszcze miesiac na pigulki :p ojjj przemecze sie ;p bez pigulek nic nie zrobie !! boje sie ze znowu zajde ;)
To gratulacje ze tak zsybko ochota wrocila po porodzie:)))) Nie sadze zebys zaszla ale ostroznosci nigdy za wiele.
Ja tez grzecznie czekalam do 6 tyg. ale mialam naturalny porod i dosyc dlugo krwawilam. A pozatym szew troche mnie bolal i to nawet chyba do 3-4 miesiecy, wiec wszystko musialo byc delkiatnie jak u poczatkujacej w tych sprawach.
 
oj nie nie.. nie umialabym sie cieszyc z seksu bo balabym sie ze zajde ;) dlatego poczekam na pigulki :)
ahh pamietam jak dopiero co pojechalam na karowa a teraz juz Polka ma 2 tyg :)
nie ma co sie tak stresowac tymi cukrami dziewczyny ! nie wpadajcie w panike jak czasem wyskoczy wam wynik powyzej normy :)
 
agmich - a jakie objawy alergii ma Twój synek? skóne czy oddechowe? przepraszam, al enie czuję się na siłach prezukiwać wątku, wolę spytać
mojej córci nie przeszła skaza białkowa - ma już prawie 7 lat i trzyma.. ale nie karmiłam jej ani nutramigenem, ani bebilonem pepti - dwa lata byłą na piersi a ja na diecie bezmlecznej... teraz na śniadania je mleko sojowe z płatkami, to prawie jak normalnie ;)
ale uczulenie na jaja jej przeszło... zawsze łatwiej

asica - jak robisz odpowiedź, to przełączaj się na zaawansowaną edycję, tam są emotki!!
 
Megi ja zaczelam podawac kropelki od drugiego tygodnia, tak zaczely sie kolki. Teraz juz powoli mijaja ale narazie nie odstawiam i podaje przed kazdym jedzeniem:tak:

Emka a nie chcesz rodzeństwa dla Poli hi hi ???:-D

Maria próbowałaś wszystkie rodzaje smoczków? Z tego co wiem są 4 rodzaje końcówek - może wypróbuj wszystkjiego:tak:

Aga słyszałam o metodzie polozenia sie zzieckiem do lozka tylko ze w moim przypadku to sie nie sprawdza. Moj maly jak tylko go przystawiam do piersi to placze i wtedy na hura robie butle. Dzisaij sprobowala po jedzenie to pociagnal raz i koniec. :-:)-:)-(

Na policzku ma dwie krostki które są w tym miejscu suche - czy to już zaczyna się skaza?
 
Gabrielka dwie kropki chyba o niczym nie świadczą. A z metody z leżeniem korzystam dość często i niby mleko leci z piersi a mały troszke possie i płacze ale nie daję za wygraną i karmie. Nie moge cały dzien wylegiwać się z Adasiem bo ostatnio Piotruś stwierdził, ze chyba go już nie kocham bo cały swój czas poświęcam Adasiowi. zabolało mnie to bardzo bo wciąż mu tłumaczymy, ze Adaś jak podrośnie nie bedzie potrzebował tyle uwagi i opieki i że bardzo kocham ich obu. :-(

AgaS-78 super wynik po takim grzeszku:-D ja jak zgrzeszyłam nawet czymś małym to wynik zawsze przy granicy górnej normy. A co do witamin to biorę te same co w ciąży a mełmu podaje wit. K i wit. D.
 
witajcie słodkie mamusie....

Dawno mnie nie było.. a to dlatego, że czekałam na wizytę u diabetologa i ponowny test glukozy... no i mam cukrzycę choć wyniki duuużo lepsze... na czczo 91, po 1h 160 (było 186) a po 2 h 132(bylo 161)..
Ale wg prawa niemieckiego mam cukrzycę i jestem juz pod ścisłą kontrolą diabetologa... wizyty co 3 tygodnie i szczegółowe badanie krwi.... a co 2 tygodnie musze chodzić do ginki... po 30 tygodniu nawet co tydzień.. i co 2 wizytę badanie usg dopplerowskie....
Mam już glukometr i musze się 4 razy dziennie tylko kłuć... ale póki co wyniki mam super, bo na czczo od 77 (dzisiaj rano) do 83, po śniadaniu 85 do 107.. po obiedzie 100-101, po kolacji 100 do 127...
Więc chyba nie tak źle....

GRATULUJĘ DZIEWCZYNOM CO JUŻ URODZIŁY...!!!! DZIELNE Z WAS KOBITKI!!!!
Oby dzieciaczki zdrowo sie chowały:))))
 
oj zdecydowanie Pola nie ma co liczyc na rodzenstwo ;))
dzis moj Aniolek 2 tyg konczy :D mama zbije dupke bo przypomina sobie jakto 2 tyg temu umierala od 4-30 do 21-55 :DD
 
Fajnie, mnie też dawno nie było na tym forum , moja Zuzanka ma 19 miesięcy i trudną ciążę i poród [miałam cukrzycę w ciązy oraz założony szew na szyjkę maciczną z tego powodu krwotoki]. Teraz jest już okey z moją cykrzycą, mnie ogromnie sprawiało kłopot gotowanie posiłków na godziny a miałam ścisłe łóżko. Ale dla dzieciaczka wszystko da sie wytrzymac , POZDRAWIAM WSZYSTKIE SŁODKIE MAMY.
 
reklama
Witam Słodziutkie,
Ja dziś jakis nienajlepszy dzień mam wszystko mnie wnerwia ogólnie mój M schodzi mi z drogi jak tylko może miła Pani w sklepie sprzedała mi nieświeżego indyka a żeby ją........z braku laku zjadłam schab i cukier 102 chociaż tyle mogę .........juz chciałabym urodzic bo męczy mnie ta ciąża i jeszcze te ktg co tydzien i doktory co dwa tygodnie o ja bidna sie olatam a musze jeszcze wiekszosc rzeczy kupic dla Igorka:-)
Pozdrawiam Wszystkie Słodkie
 
Do góry