reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
AAsica ja cala jestem w tych krostkach :D wpierw na przedramieniu udach i brzuchu a teraz jeszcze na stopach :D swedzi jakby komar ugryzl tzn tak przyjemnie jak sie podrapie :D nie mam pojecia co to jest :D mi sie to zrobilo w szpitalu :)
a mleko odciagam co chwile bo Polka tyle chce jesc :o
 
Emka no to ciekawe co nas dopadło:confused::confused:???

Może hormony albo uczulenie na płaczące dzieci;-):-D:-D:-D

Ja z tym drapaniem juz nie wyrabiam bo dziś w nocy 2h się drapałam i nie mogłam spać:wściekła/y::wściekła/y:

Gabrielka a to odciągasz i dajesz butle??I tak cały czas czy też dajesz pierś??


dziś miałam ambitny plan zmierzenia cukru ale do tego nie doszłam:/
 
Ostatnia edycja:
haha ja tez non stop sie drapie :| a co to jest nie mam pojecia :| mi lekarz powiedziala ze moze uczulenie na te dzieciece proszki ale nie wydaje mi sie :/ a na placzace dzieci to jeszcze nie.. za wczesnie.. pewnie za jakis miesiac uczulenie na to wlasnie nas dopadnie ;) drapie sie.. drapie.. i tak przyjemnie jak po drapaniu po ugryzieniu przez komara nie ?
 
no to zajebi**** ze tak powiem :/ moge dotykac dziecka czy nie moge ? ;/ zesz kur** blaszka :/
ja te krostki mam ciut mniejsze :| ale jak podrapie to skora podobnie wyglada :/
gdzie to juz masz ?

na wikipedii poczytalam gdzie ten swierzb sie na ciele rozmieszcza.. ja tego w tych partiach akurat nie mam :) uff :)
 
witam.
Ja tu jestem nowa, chociaż już ku końcówce ciąży. poczytałam sobie kilkanaście stron i mam dalej dylemat.
Cukry u mnie wysokie. Jakieś dwa miesiące temu zrobiłam obciążenie glukoza na 75 g - wynik 161. Ginekolog skierował mnie do poradni diabetologicznej - a tam diabetolog na podstawie tylko tego jednego wyniku przepisał mi insulinę. Zdębiałam i zbuntowałam się. Poszłam do diabetologa prywatnie i ten zalecił mi dietkę. Jeszcze bardziej zgłupiałam. Do dnia dzisiejszego stosuje tylko dietę i czasami wyniki są mało ciekawe - szczególnie po grzeszku. "Prywaciaża" to nie zraża. Państwowego okłamuję, że biorę insulinę - i on twierdzi, że jest ok. Dziewczyny powiedzcie co powinnam wybrać, bo u mnie nie ma dobrych lekarzy.
 
Witam wieczorową porą:)

Jak tam mamuśki medytujecie co was dopadło:tak:
W szpitalach to można różnymi rzeczami się zarazić,nie ma co bagatelizować musicie iść do dermatologa:tak:
Jak by to był świerzb to im więcej drapiecie to te pryszczyki się rozsiewają dalej i jest to zarażliwe:tak:
 
No ja mam pod piersiami , na ręce ze 3 krostki, pod kolanem coś tam też zaczęło swędzeieć.

No ale na udzie to mam wielką plamę jak ugryzieniu koniówy więc tam mam coś innego ale też swędzi.

No jak podrapie to też właśnie tak wygląda.

Tyle że piszą że objawia się po 3-4tyg więc to nie pasuje:baffled::baffled:.....

mam nadzieję że jednak to nie to ....
 
reklama
witam.
Ja tu jestem nowa, chociaż już ku końcówce ciąży. poczytałam sobie kilkanaście stron i mam dalej dylemat.
Cukry u mnie wysokie. Jakieś dwa miesiące temu zrobiłam obciążenie glukoza na 75 g - wynik 161. Ginekolog skierował mnie do poradni diabetologicznej - a tam diabetolog na podstawie tylko tego jednego wyniku przepisał mi insulinę. Zdębiałam i zbuntowałam się. Poszłam do diabetologa prywatnie i ten zalecił mi dietkę. Jeszcze bardziej zgłupiałam. Do dnia dzisiejszego stosuje tylko dietę i czasami wyniki są mało ciekawe - szczególnie po grzeszku. "Prywaciaża" to nie zraża. Państwowego okłamuję, że biorę insulinę - i on twierdzi, że jest ok. Dziewczyny powiedzcie co powinnam wybrać, bo u mnie nie ma dobrych lekarzy.

Witaj eaemilia a jakie masz wyniki po tych posiłkach?
Ja mam normy na czczo do 90, po posiłku 1 godz. do 120
 
Do góry